Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik, hogy érzem, hogy mi...

Létezik, hogy érzem, hogy mi már leéltünk egy életet?

Figyelt kérdés
Amikor találkoztam vele ereztem mintha ismerném. Pedig akkor láttam elöször. Mintha egy 80 éves házastársak lettünk volna. Nem szorongtam ameddig beszéltünk. Azóta nem láttam de sokat gondolok rá. Nagyon erősen éreztem ilyen erőket köztünk. Létezik, hogy mi egy előző életben eggyütt öregedtünk meg?

2022. aug. 15. 22:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
54%
Lehetséges, sőt. A legtöbb esetben a házastárs, a családtagok, a közeli barátok és azok a személyek akik nagy hatással voltak ránk mindig ott vannak mellettünk minden életben. A házastársi és családi kötelékek a legerősebbek ilyen téren, ami lehet szerencsés vagy szerencsétlen is. Tehát elképzelhető hogy ismerted régen ezt a személyt.
2022. aug. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
43%
Igen, elsőrendű kapcsolati karmának hívják azokat az embereket, akik nagyon közel kerülnek hozzánk és általában dolgunk is van velük. Ezt nem te határozod meg, hanem a karmád. Előző életek hozadéka, ami a te életedben következmény. Olyan emberek, akik nagyon meghatározzák az életedet. Családtagok, barátok, házastársak, szoros kapcsolatok.
2022. aug. 16. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
33%
Ha valami felötlik benned, az nem alaptalan, csak még nem derítetted ki, miért érzed azt, amit érzel. Tudattalanul ott van, csak még nem emelted tudatos szintre. Ezt nem is könnyű kideríteni, aki rendelkezik ilyen látással, annak könnyebben megy. Karmikus látásnak hívják.
2022. aug. 16. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
82%

"Létezik, hogy érzem"

Érzésed létezhet akkor is, ha nincs valóságalapja.

2022. aug. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!