Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A 13-as szám tényleg a világ...

A 13-as szám tényleg a világ legmisztikusabb száma?Ezek a számok,tényleg mindenkinek ott vannak a saját èletukbe,csak kevesen tudják, így megfigyelni azokat? "Követ" a 13 szàm?

Figyelt kérdés

A 13- as ,az úgymond szàmom,mely elkiser szültèsemtől, halálomig.lsd.:13- àn születtetem, az első kamion amit vezetem a Volvo FH-13 volt,az első ház,amit vettem,a ház falába (07.13) van belevèsve, mint átadás időpontja,az órára a legtöbbször 13 perckor nèzzek, az eddigi 34 èvem legèrdekesebb/ legesemenydúsabb ève 2013,volt. Annyira, h a vègère ( december 31) börtönbe kerültem 8 hónapra

, ahol a 13-as zarkaba voltam a legtöbb időt...



2022. szept. 11. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Nem, ezt úgy hívják, hogy kognitív torzítás. Az életed során milliónyi, ha nem milliárdnyi számmal találkozol, de ezekből te csak egy bizonyos számra figyelsz fel, így a maradék 99,9%-ot ignorálva abból a 0,1%-ból vonsz le egy téves konklúziót.
2022. szept. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem az 1-es a legmisztikusabb szám, mert azzal az összes többi osztható, és még a 13-ban is benne van.
2022. szept. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!