Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lénárt Évi mágussal kapcsolato...

Lénárt Évi mágussal kapcsolatos tapasztalatokat szeretnék kérni olyanoktól akik csináltattak vele valamit? Trollkodók kíméljenek!

Figyelt kérdés

2022. szept. 17. 16:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
2 - Azt nem, de azt viszont igen, hogy azon egy "jósnő, mágus mester" nem fog segíteni.
2022. szept. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ha érdemi hozzászólást nem tudsz írni, foglald el magad valami mással. Mindenkinek a saját dolga miben hisz.
2022. szept. 17. 18:15
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Ez érdemi hozzászólás, még ha nem is érted. Hiszen te a megoldást, bármi is a problémád, egy zsákutcában keresed. Ez olyan, mintha valaki azt kérdezné, hogy "Fáj a fejem, köhögés, vagy lázcsillapítót vegyek be?" - erre megválaszolnák neki, hogy egyik sem segít, javasolnák az Aspirint, amire a kérdező felháborodva reagálna, hogy nem ez volt a kérdés...
2022. szept. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Mindenki abban hisz amiben akar!
2022. szept. 17. 18:33
 5/18 anonim ***** válasza:
25%
6 - Ez jogilag talán igaz, morálisan azonban kevésbé. Hiszen a hitednek társadalmi hatása is van, mint ahogy a középkorban hit miatt gyilkoltak, vagy ahogyan napjainkban emberek orvoslás helyett "alternatív gyógyászatot" alkalmaznak, ami miatt a gyerekeik gyakran meghalnak, vagy lebénulnak, így a hitednek és annak terjesztésének (valamint annak, hogy magukat mágusnak kiadóknak fizetsz) hatása van másokra is.
2022. szept. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem kioktatást kértem. A templomajtóba is odaállsz hogy menjenek haza mert Isten nem létezik? Fejezd be a kérdésem szétrollkodását légyszíves.
2022. szept. 17. 18:41
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

"Nem kioktatást kértem."

Kérdeztél, én válaszoltam.


"A templomajtóba is odaállsz hogy menjenek haza mert Isten nem létezik?"

Amennyiben feltesz egy kérdést, amire mindenki nyilvánosan válaszolhat, őszinte választ adok neki.

2022. szept. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ez esetben akkor olvasd el újra a kérdést, hisz oda van írva, olyanok véleményét kérdezem akik csináltattak vele valamit.
2022. szept. 17. 18:56
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

Te pedig olvasd el újra a 3-as hozzászólásomat.

Attól még releváns válaszokat adok, csak te nagyon leszűkíted a megoldást az általad kiválasztott zsákutcára.

2022. szept. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

És mi közöd van hozzá hogy milyen megoldást választok?

Írtam, olyanok válaszát várom akik csináltattak vele valamit .

Téged pedig megkértelek hogy fejezd be a kérdésem szétrollkodását .

2022. szept. 17. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!