Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Melyik spirituális gyógyászat...

Melyik spirituális gyógyászat vált be számotokra?

Figyelt kérdés

Sajnálatos módon orvosi segítség nem vált be a BPDm kezelésére, szeretnék más módon is megpróbálni gyógyulni.

Köszönöm.

23l


2022. szept. 30. 13:19
 1/10 anonim válasza:
20%

Valamilyen bélbetegségem volt anno. Crohn betegségre gyanakodtak sokáig, amit végül úgymond nem sikerült igazolni a vizsgálatokkal, szóval ezt hálistennek megúsztam.

Aztán később az Ibs is szóbakerült, ami egyemésztőrendszeri megbetegedés.

Most nem fejteném ki inkább egyiket sem, ha nem gond, ha érdekel olvass utánuk.

De az a lényeg, hogy 1-2 évig borzasztóan szenvedtem emiatt.

Először csak amitt, hogy éreztem, valami gubanc van odabent.

Aztán amikor megannyi orvoshoz elmentem, és egyik sem tudott semmi kézzelfoghatót mondani, szóval fogalmuk sem volt, hogy mi bajom lehet, akkor beütött a stressz is.

Egyébként az Ibs-ről el is lehet azért mondani, hogy az tényleg volt nekem, hiszen a tünetek alapján egyértelműen megállapítható volt.

Szóval hol ment a hasam, hol szorulásom volt, de alapvetően rengeteg problémám volt a székeléssel.

A beleim állandóan fájtak, levert voltam, ideges, életúnt, minden, amit csak eltudsz képzelni.

Aztán végül úgy döntöttem, hogy hagyom az orvoslást a csudába.

A gyógyszerekről hallani sem akartam, úgy voltam ezzel az egésszel, hogy majd én meggyógyítom magamat.

Először kezdtem gyógyteákkal, étrend átalakítással, sportolással, stb.. Tehát próbáltam teljesen megváltoztatni az életemet, ha ezt lehet így mondani.

Majd pedig miután hosszabb távon ezek sem váltak be úgy gondoltam, hogy majd valamilyen természet feletti erő segítségével helyre hozom magam.

El is kezdtem először meditálgatni. Egy ideig jó volt, aztán nem vált be. Ha csak felületesen is, de érdeklődést tanusítottam a buddhizmus iránt is, ami szintén nem segített hosszabb távon.

Majd végül a kereszténységnél álltam meg. Tulajdonképpen volt bennem egy belső vágya az iránt, hogy én higgyek valamiben, és én ezt hitet úgymond a kerszténység berkein belül találtam meg.

És Isten meg is gyógyított az én betegségemből.

Csak hinnem kellett benne.

Habár most mélyebben ebbe nem mennék bele, hogy hogyan is alakult az én hitéletem akkor és azóta, de abban biztos vagyok, hogy nincs annál jobb dolog, ha valaki az Istennek szenteli az életét, mert Ő tényleg képes bármit megtenni az életünkben, ha hiszünk benne.

Pedig előtte én is sokat kételkedtem, de egyszerűen annyira húzott a szívem Isten felé, hogy nehéz volt ellenállni ennek a vonzzásnak.

A Bibliában leírtak olyannyira megérintették a szívemet, hogy elkezdtem hinni bennük.

2022. szept. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én őszintén örülök, hogy neked bevált a hit. Én is próbáltam a kereszténységben lelni az utat, de nem akarok azokon a kereteken belül élni, melyeket a biblia szab meg. Számomra az élet nem tud egyenlő lenni azzal, hogy nem élvezhetjük, nem tudok bűnként tekinteni az alkoholra, amikor annyi örömet tud okozni egy szülinapi bulin, vagy például a házasság előtti együttlétre sem, amikor van egy nagyszerű párom.
2022. szept. 30. 18:58
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

A csung jüan csikung gyakorlását javaslom. Nagyon sok problémát megold a tapasztalatok szerint.

A Tai chi gyakorlását is szívesen javaslom, hasonló metódus hasonló eredmények. Válaszd amelyik a kedvedre valóbb.

2022. szept. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tudatos álmodás
2022. okt. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


Milyen érdekes, pont tegnap olvastam, hogy hogyan tudom szándékosan elő idézni a tudatos almodast. Nálam gyakori, de sosem magamtól, csak bele csoppenek és érzem, hogy ez álom, de magamtól még nem megy.

2022. okt. 1. 11:28
 6/10 anonim ***** válasza:
En ott szoktam keresni egy embert, álomon belül és tole szoktam megkérdezni hogy mi a bajom
2022. okt. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azta, tényleg irigy vagyok. Olyan jó lenne, ha ilyen szinten tudnám irányítani az álmaim.
2022. okt. 1. 12:31
 8/10 anonim ***** válasza:

Éber tudattal menj be álomba 6-7 ora alvas utan, aztan mozogj folyamatosan

Halgass ambient space music-ot a youtube-ról

Nekem ezek segitenek

2022. okt. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hinni kell abba a valamibe, hogy a plecebo hatást kifejtse, sokan elcsépelik, de a placebonak nevezett hatás az ópiumhoz hasonló mechanizmust tud kiváltani.
2022. okt. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

8as,koszonom!!

9es, igen, ez is megfordult a fejemben, hogy a teljes gondolkodásomon kell változtatni.

2022. okt. 5. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!