Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelenthet ez az üzenet?...

Mit jelenthet ez az üzenet? (Hiteles lehet a tartalma alapján?-szavazás)

Figyelt kérdés

Érdekes stílusban íródott, véletlen került hozzám. Segítenétek pontosítani, revideálni?

,,Lenne kedved magyarország miniszterelnöke lenni hazatérő magyar bárányként a bárányprogrem keretében visszatérni az országunkba egy idere, két időre és félidöben e világba, ami egy korrupt világ. A korrupt világ jó, mert bárki csatltkozik hozzá, annak jó. ez legalizálhato és keretek közt tartható. A Báránykormány legelteti a bárány kormány vezetője pedig mindenkor a Pásztor. én vagok jó pásztor. a jó pásztor legelteté a johait. Báránykáim! Ne féljetek. Mert a joh pásztor johuht ád. Szeretlek benneteket sn, mint ti szerettek engem, én is ugy szeretlek titeket. Mert nekem is az úr mondá, aki engem szeret úgy szeretlenekk titeket é ti is így szerettek engem. Együttt valóban erő vagyunk, együtt valóban hatalom. Nektek adom a világot, kutyáimra vigyázzatok, gondoskodjatok róluk. Gondoskodjatok földeimről, vizeimről, míg visszatérek. Legyenek tiszták, zöldek és szeressenek. Meghálálom és ti is megháláljátok. Ti vetel ti ellenem, akkor is szeretlek benneteket. Kicsiket nagyokat, de ne bántsátok egymást, hiszen úgy magatok nak ártotok magatok miatt. Így értelmezd szólásom. Bizony mondom, Mi könnyebb? ...vagy megmondani egy magyarnak, hogy téjen vissza őshazájába, ami a világ, míg világ e világ. Bizom mondom, rögtön gyere haza!"



2022. okt. 6. 13:11
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
4 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik, nincs elég birka ebben az országban.
2022. okt. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne ee e eeeem
2022. okt. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez nagyon beteg. 😂 Elso, neked nagyon jo a valaszod. 😂
2022. okt. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!