Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A túlvilágon is van szex? Meg...

A túlvilágon is van szex? Meg szexuális érzések?

Figyelt kérdés
Vagy ezt csak a Földön lehetséges? Gondolom nemhiába adtak nekünk ilyen ajándékot. Viszont félek, hogy ha nem fogok hozzájutni, akkor nem fogok soha szexelni életemben a világon. Nem akarok megválni a nemi szervemtől, hiszen olyan jó érzés hogy ott van nekem, nem akarom hogy elvegyék tőlem.
2022. okt. 26. 10:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincsen. Ezek világi dolgok. Csak itt vannak. A túlvilágon színes fényeket néznek. Olyan színek vannak ott, amiket itt még elképzelni sem tudsz
2022. okt. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Lucifer-666 ***** válasza:
Ott a vadonban őskori állapotok vannak és abba is belekveredsz, amit álmodni sem mertél volna...
2022. okt. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem a legundorítóbb dolog a földön, nem mindenki számára ajándék az

És nem ha meghalsz semmi sem lesz

2022. okt. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Volt az a vicc, hogy ha a túlvilágon nincs szex, akkor minek van túlvilág? :-)

Ebben az életben kéne elérnünk amit lehet, mert ez biztosabban van, mint bármi utána.

2022. okt. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A túlvilágon azért nincsen szex, mert nincsen funkciója. A lelkek nem tudnak szaporodni egymással. A Jóisten teremté őket. A szexnél sokkal kellemesebb mámoros lebegésben töltik, tündöklő színek közt, pompázatos felhőket átszelve életüket
2022. okt. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nincs szex sem, és nincsenek nemek sem ott.
2022. okt. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ugyan már, tényleg azt gondolod, hogy a szexnél nincs jobb dolog?
2022. okt. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs. Milyen funkciót töltene be? Így is nagyon túlértékelt dolog az egészét tekintve, ha nincs kivel megosztani, akkor nem is ér szinte semmit. Bárkivel megoszthatod ezt, de nem akárkivel. Biztos van testi érintkezéshez hasonló, mondjuk öleléshez viszonyított formában.
2022. okt. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Sajnos nem voltam még nővel. De nem akarok úgy távozni a világról, hogy egyszer sem szexeltem. Félek hogy nem fog összejönni és akkor soha többé nem is fogok. Ezért kérdeztem.

Másrészt tudja valaki, hogy a jövőben fogok valaha szexelni, és ha igen mikor meg kivel?

2022. okt. 27. 07:33
 10/12 anonim ***** válasza:

Menj prostihoz, azzal rögtön megoldod a problémádat, lesz szex.


Egyébként a túlvilágon nincsen szex. Miért lenne? És közel sem az a legjobb dolog a világon.


26/n

Szilvi

2022. okt. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!