Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A démonkapu az tkp dimenziókap...

A démonkapu az tkp dimenziókapu? Fejtsétek ki a démonkapuval kapcsolatos ismereteiteket?! Melyik dimenzióban nyílik meg? Démon nyitja meg vagy valaki innen a 3D-ből? Milyen más elnevezései vannak még?

Figyelt kérdés

Hogyan jöhet létre, kik nyithatják meg, kik zárhatják be, hogyan?

Itt nyitják meg vagy másik dimenzióban?



2022. nov. 1. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megidézel egy entitást, akkor szokott megnyílni ilyen, bár én inkább átjárónak hívnám. Tulajdonképpen te nyitod meg az idézés közben az energiával, amit koncentrálsz, de ez egyáltalán nem olyan könnyű, mint sokan hiszik. Inkább csatornának lehetne hívni, ugyanis ezen keresztül leginkább csak hozzád tud eljutni az entitás. Bezárni is az tudja, aki kinyitotta, erre is vannak különböző módszerek. Az olyan fajta démonkapu, hogy megnyílik egy portál és mindenféle démoni lények özönlenek ki belőle láthatóan (mint ami filmekben és játékokban van) nem hinném, hogy valósan elérhető, vagy csak valamiféle nagyhatalmú istenség tudná megnyitni.
2022. nov. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Szia! Sajnos dimenziós kapuk bármennyire is hihetetlen de még emberekben is működnek! A negatív erők teszik ezt lehetővé,olyan is létezik hogy dimenziós kapun belül nyílik egy újabb dimenziós kapu
2023. jan. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szia! Légy szíves, írj még erről!
2023. jan. 25. 11:58
 4/7 anonim válasza:
Írtam üzenetet
2023. jan. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, csak nemrég láttam! Válaszoltam.
2023. jan. 27. 19:54
 6/7 A kérdező kommentje:
#2. Tudsz még írni privátban vagy most te nem jársz erre?
2023. jan. 30. 19:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Ide is írjátok már le légyszi, ne csak privátban 👀
2023. jan. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!