Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki vagyok én és miért születte...

Ki vagyok én és miért születtem erre a világra? 22/F

Figyelt kérdés
2022. nov. 19. 20:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Azt, hogy ki vagy neked kell tudnod. Azért születtél a világra, hogy találj valamit, valakit ami annyira lenyűgöz, hogy teljesen átadd a lényed neki.
2022. nov. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
24%
Próbáld ki az LSDt és megkapod a válaszokat.
2022. nov. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25%

Azért születhettél meg, mert:

Isten szeret.

És a legjobb, amit tehetsz, hogy rá figyelj. Foglalkozz vele. Keres vele a kapcsolatot. Higyj Jézusban az Ő fiában. Ő szeret. Annyira, hogy a fiát adta értünk. Jézust. Jézus pedig életét adta értünk. Hogy valakinek, aki Őbenne hisz, örök élete legyen. Mert így van. Aki hisz a Jézus Krisztusban, annak örök élete van.


Sok dolgon gondolkodtam már én is. Sok dolog történt már velem. Voltan már szerelmes. Foglalkoztam már sokat tanulmányokkal. Sportoltam is már sokat. De az Isten a legfontosabb. És Ő az, akire mindig számíthatsz és aki mindig szeret, és a legjobbat akarja neked.

2022. nov. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%

(#4-es vagyok.)

Ennyit még hozzátennék:

Én is 22 éves fiú/férfi vagyok.

2022. nov. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%

Szintén a #4-es választ író vagyok.

És persze nyílván egy pl. 50, vagy 70 éves ember többet élt meg jóval, mint én és egy ennyi idős ember sokkal több tapasztalattal rendelkezik. Én azt, hogy sok dolog történt már velem, úgy gondoltam, hogy azért történt velem egy s más.

2022. nov. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
LSD-t? Akkor már inkább a varázsgombát, aki próbálta azoknak egy elég nagy százaléka megvilágosodást élt át.
2022. nov. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Lehet sokáig nem tudod, hogy ki vagy.

Akár évekig is vagy bizonyos külső behatások miatt.


Szerintem az a célod, hogy megismerd magad és a lehető legtöbbet segíts másoknak.


Ehhez nem kell ezotéria, viszont bizonyítható igaz.

2022. nov. 20. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
Én bizony kipróbáltam. Na, ilyen állapotban tedd fel ezt a kérdést magadnak, többet tudsz meg, mint amennyit szeretnél.
2022. nov. 20. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%

9

És nekünk is elmondod?

2022. nov. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
9, Azt az érzést lehetetlen szavakba önteni.
2022. nov. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!