Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Aki kómába esik de felébred...

Aki kómába esik de felébred belőle hozhat magával olyan dolgokat amiket mi sosem tudhatunk meg amíg élünk? A kóma az milyen állapot, hogyan lehetne leírni?

Figyelt kérdés
2022. nov. 20. 20:18
 1/5 Grimfox ***** válasza:
81%
Nem szoktak. Olyan élményük van, mintha mélyen aludtak volna. Avagy éber kómában valamennyit észleltek a külvilágból, csak nem tudtak rá reagálni. Az általad említett élményeket azok tapasztalják meg, akik egy ideig a klinikai halál állapotában voltak, de visszahozták őket.
2022. nov. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
A klinikai halál időnként egy erős kábítószeres állapot, az élmények is hasonlóak.
2022. nov. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
10%
Igen hozhat, amit ti nem tudhattok meg. Volt aki hatalmas fizika tudással jött vissza pl.
2022. nov. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Dobronay László eléggé őszintén beszél halálközeli élményéről...


Valamelyik videójában említi, hogy azóta ha találkozik valakivel megpillant/megérez dolgokat a másik életéből.


https://www.youtube.com/watch?v=C20z0gI9_tE&ab_channel=Inaet..


Egyébként Müller Péter : Kígyó és Kereszt című könyvében hasonló dolgokat ír le...

2022. nov. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jelenleg 45 éves felnőtt férfi vagyok. 19 évesen, 9 napig voltam kómában. Semmire sem emlékeszem. Olyan volt mintha aludtam volna. Mikor magamhoz tértem, 9 nap után iszonyatosan fájt a fejem, szomjas voltam, és nagyon álmosnak éreztem magam.
2023. júl. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!