Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék álmot cserélni...

Hogyan tudnék álmot cserélni valakivel?

Figyelt kérdés
Úgy értem, tegyük fel, hogy valakinek nagyon sok rémálma van, nekem meg nagyon sok happy, hogy cserélhetnénk el ezeket? Van rá valami mód?

2022. nov. 24. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Tedd boldoggá az életét és majd lesznek jó álmai.

Neked meg álmatlan, hogy miként valósítsd meg.

2022. nov. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet sajnos semmiképp, pedig volna a tarsolyomban elcserélendő rémálom épp elég.
2022. nov. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Jelenleg is nincs rá módszer
2022. nov. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Persze, nagyon egyszerű a megoldás, ehhez az szükséges, hogy tudjad az illető teljes nevét és születési évét. Alvás előtt meg kell fognod a kezét és az apjára kell gondolnod közben becsukott szemmel, majd egy ágyban kell vele aludnod.

De ez veszélyes, mert ha úgy érzed hogy zuhansz, akkor gyorsan kelj fel mert lehetséges, hogy valamelyikotok nem állt rá készen és rohama lett, ez az egyetlen veszélye, szerintem megéri kockáztatni.

2023. febr. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!