Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A Great Reset nyomán miért...

A Great Reset nyomán miért akarják megszűntetni a magántulajdont?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2022. dec. 4. 00:12
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
100%
#40 Én nyugodt vagyok, és ha te úgy gondolod, hogy a filozófia teljesen felesleges, akkor jobban jársz, ha lehúzod magad a wc-n. A műveletlenség és az olvasatlanság demonstratív manifesztációja vagy, ezt képviseled.
2022. dec. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:

Most egyébként egy picikét leégtél. Mert ezt te írtad :))

"Birka? Descares nevét sem tudod leírni helyesen"

😂🤣

2022. dec. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
Van ilyen is.🤷‍♂️😂😂
2022. dec. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
Igen, úgy gondolom hogy felesleges. Főleg hogy nem te találtad ki. Magadtól nem tudsz kitalálni semmit.
2022. dec. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
Nyilván nem én találtam ki a filozófiát, elég régóta létezik, de úgy látom, hogy te még a barlangelméletig sem jutottál el benne. Ami pedig az önálló gondolataimat illeti, jelenleg ipari géptervező és PLC programozó vagyok, és olyan dolgokat valósítottam már meg, amikről te legfeljebb álmodozni tudsz, már ha van annyi képességed, hogy felfogd, hogy milyen "egyszerű" is az.
2022. dec. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:

És milyen programnyelvet tudsz? C++?

Vagy Python?

Hallottam gimiben hogy van valami Descartes, de szerintem azt csak a rövidtávú memóriámba tettem, aztán clear. Filozófia nem volt nálunk népszerű tudományág, bár később volt valami médeás filozófus fazon aki tanított. Filmeket néztünk órán. De elég elborultak voltak. Mit csináljak ha nem a kedvencem.

2022. dec. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
A filozófia csak bölcsességre tanít. A PLC-ket pedig jellemzően nem a klasszikus nyelveken programozzák, ezeket úgy hívják például, hogy utasításlista, funkcióblokkdiagram, strukturált szöveg, vagy esetleg létradiagram, ne'adj isten gráf. Az egyéb programnyelvekből pedig az Assembly-t, a C-t, a C++-t és a C#-ot ismerem egyenlőre, valamiért a java/python vonal nem vonz annyira, inkább maradok a hardverközeli dolgoknál.
2022. dec. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 scamdemic ***** válasza:
100%

47: egyelőre. Az egyenlőre mást jelent.

[link]

2022. dec. 5. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!