Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Jakab Istvánnal mi van, beteg?

Jakab Istvánnal mi van, beteg?


2022. dec. 15. 19:34
 1/9 scamdemic ***** válasza:
100%
Tényleg nem néz ki jól. Többen is piáról írnak a kommentekben, de nem úgy néz ki, mint egy alkesz, lehet, hogy valóban van valami baja. Vagy csak gyorsan öregszik.
2022. dec. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Annyit tudok róla hogy húst hússal szeret enni ami nagyon vissza tud ütni egy bizonyos koron túl. Nem véletlen, hogy a régi öregek akik tényleg sokáig éltek heti egyszer ettek húst.
2022. dec. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hirtelen jött neki a videók szerint, nem fokozatosan. És tartós, már egy ideje fenn áll, tehát nem egy sima másnaposságról van szó. Teljesen fel van puffadva az arca, agyilag visszaesett, elkezdett hümmögni az interjúkban érdemi kérdések helyett.
2022. dec. 16. 21:36
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre nekem is az ugrott be, hogy alkoholproblémái vannak, de ha jobban végiggondolom valószínűbb az, hogy valamilyen gyógyszeres kezelés alatt áll. A szteroid tartalmú készítményeknek lehetnek ilyesfajta, az arcon is megmutatkozó mellékhatásai.


Mentálisan valóban kicsit lassabbnak tűnik, de lehet, hogy csak a gyógyszerek "nyomják le" őt. Az igaz, hogy sokszor inkább fejben élte meg a spiritualitást és elég sokat filozofálgatott, monologizált anno. Túlzottan az elme szintjén működött és lehet, hogy az égiek visszavettek egy kicsit ebből a képességéből, rákényszerítve arra, hogy befelé, az érzéseire is figyeljen.

2022. dec. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Igen ezt én is észrevettem,szerintem beteg,nemhinném,hogy alkoholista lenne valami van vele!
2022. dec. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Atyaég, sajnálom szegényt. Nagyon értékes műsorai voltak. Talán kicsit túlságosan lelkileg belement ebbe a világgal való szembenállással.
2022. dec. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

50 nap elmúltával Jakab István megnyilatkozott és beszélt a bajáról:


https://www.youtube.com/watch?v=H-o6i31RQJ8&t=1150

2023. febr. 12. 15:26
 8/9 scamdemic ***** válasza:
100%
Köszi a linket, itt azért már egy kicsivel jobban néz ki, de még messze nem egészséges. Talán meggyógyul lassan.
2023. febr. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Él még Jakab István? Ez egy költői kérdés... Most egy éve teljesen eltűnt. Tudtok róla valamit?
márc. 10. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!