Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Meg lettem átkozva?

Meg lettem átkozva?

Figyelt kérdés
Múlt hét kedden egy cigánygyerek odajött hozzám tüzet kérni az utcán, de mivel a sulis táskám volt nálam, nem tudtam neki adni mert az öngyújtóm a másik táskámban van. Miután ezt közöltem vele, a gyerek gonosz tekintettel köszönés nélkül elillant. Ez már több mint egy hete volt, de azóta az emberek folyamatosan tüzet kéregetnek tőlem akárhova megyek!! Azért is fura ez, mert a cigány gyerek előtt soha senki nem kért még tőlem tüzet az életben.

2022. dec. 17. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Bocsi tudnál adni tüzet?
2022. dec. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lucifer-666 ***** válasza:
Szerintem csak jöttek behajtani az adósságodat...vagy egy figyelmeztetés...
2022. dec. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1. xD
2022. dec. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Átok az kicsit komolyabb maradandó negatív dolgok sorozata. Egészség álmatlanság szervi betegség kialakulása. Ez szimplán kedves helyesnek látnak az emberek. Semmi átok nincs benne.
2022. dec. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
52%

Gondolkodj már egy kicsit bazki! Tegyük fel egy pillanatra, hogy létezik megátkozás. A cigányok honnan a búbánatos kecskeszarból tanulnák meg? Kitől? És az kitől tanulta?

Tüzet meg eddig is kérettek tőled, csak eddig ne figyeltél oda rá. .

2022. dec. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az energiában a kulcs! Megátkozni, csak az elmédet tudta így, hogy nem ért hozzád... Az, hogy az elmédben élénken él ennek az eseménynek a képe, azt az energiát közvetítik mások felé, hogy kérjenek tüzet. Akár virtuálisan is...
2023. jan. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!