Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek ő milyen (karmikus...

Szerintetek ő milyen (karmikus) kapcsolatot testesített be az életemben?

Figyelt kérdés

Első pillanattól kezdve mintha ismertük volna egymást valahonnan. Egymás közelében iszonyatosan erősen áramoltak az energiák. Mindketten kapcsolatban voltunk, de mindketten éreztünk a másik iránt egy mindennél erősebb “meg akarom ismerni, meg akarom fejteni” érzést. Én aztán mégis visszautasítottam, mert úgy éreztem, mintha minket kimondatlanul is összekötne valami, valami sokkal magasztosabb és erősebb kötelék, mint bárki mással, és akármennyire vágytam rá, szinte nem akartam “földivé” tenni a köztünk lévő köteléket.

Később aztán szakítottunk a párjainkkal, és megtörtént, összejöttünk. Kitaláltuk egymás gondolatait, ugyanakkor ugyanazt írtuk egymásnak, egymástól függetlenül ugyanazt a zenét hallgattuk stb. Az ölelése olyan volt, mintha megállt volna a világ, még sosem éreztem ilyen biztonságot. Mégis, máskor löktem el magamtól, valamiért zavart a közelsége, féltem, hogy “elrontjuk” a kapcsolatunkat, féltem, mert tudtam, hogyha beteljsült akkor vége is lehet. De ha nem volt a közelemben, akkor pedig az volt ugyanolyan elviselhetetlen, mint a túlzó közelség. Egyikünk sem érzett előtte még ilyen erős érzelemeket senki iránt.

Mintha magamat láttam volna a szemeiben, pedig sok dologban különböztünk.

Aztán végül egyik napról a másikra ő lökött el, de olyan erősen, hogy onnantól úgy tett, mintha nem is lett volna közünk soha egymáshoz.

Ezután beszélni akart, de ezúttal én löktem el. (Nem tudom megmagyarázni, hogy miért.)

Majd újra visszakerült az életembe, és ezúttal én nyitottam felé, de megint ő lökött el, és közben barátnője is lett. Folyamatosan visszasodor egymáshoz az élet, van, hogy ő nyit felém, van, hogy én felé, de a másikunk mindig ellöki. Rengeteg fájdalmat okozott nekem, de én is nagyon csúnyán bántam vele, úgy, ahogy sosem szoktam. Most nem maradt köztünk más, mint lopott szemezések, és valami megmagyarázhatatlan kapcsolat, amihez nem kellenek szavak, mert szinte érzem, hogy ott van a “levegőben”.



2022. dec. 17. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Ő a pokolba vezető utad melletti kilométerkő.
2022. dec. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Ikerlàng.az ego dolgozik hol egyik hol a màsikotoknál.beleugràltok kapcsolatokba de mindig a màsik lesz a fejetekben szivetekben-nehéz utakat kell végigjàrni minden egy egy lecke.


Aztàn passz még én sem fejtettem meg :)

2022. dec. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%

A sötét erők is munkàlkodnak hogy szétvàlasszanak-ez is mindenkinél màs..rossz hirét keltik.bevonzod a félelmeid a félelmeid akadályozzàk a boldogsàgod ..


Én pl.töményen kaptam a jeleket hogy igen Ő a màsik felem..azt hittem meghülyültem és nem akartam jeleket làtni hallani.. olyan volt az életem mint egy mese..nem hittem biztam senkibe hogy mindenki tégla mert amiket mondtak velem megtörtént..megvoltam gyöződve hogy irányitani akarjàk az életem.hogy csak egy bàbu vagyok igy szembe mentem az àrral bennem volt a csakazért is elfelejtem stb.


Viszont sikerült is engem rossz irànyba vinni..kemény rideg kételkedő lettem..ez màra elmult..màr àtlàtom mennyi dolgot kaptam minden a szemem elött volt..

2022. dec. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Cubina ***** válasza:
60%

Azt mondják, hogy az ikerlángok ilyenek, ha megtalálják egymást. Túl erőteljesek és intenzívek az érzelmek, egyik-másik időnként megfutamodik, mert nem tudja kezelni. Pont ezért az ilyen kapcsolatok nem azért születnek, hogy a két ember együtt legyen, vagy ha igen, akkor is csak rövid ideig, hogy a másik által megismerjék magukat, hiszen az ilyen ikerlángok saját magukat látják a másikon keresztül, aki olyan mint ők. Ijesztő lehet a másik félben, mint tükörben meglátni a valódi énünket, ezért menekülnek sokan. Hoszabb távon elviselhetetlenné válik, ha két ember ugyanolyan.


Azt hiszem, hogy pont ez az ilyen kapcsolatok feladata. Hogy lássuk, milyenek vagyunk, a jó és rossz oldalunkat, megismerjük saját magunkat, változzunk jó irányba és lépjünk tovább.

Az ilyen kapcsolat nagyon nehéz és fájdalmas. Ha a feladat teljesült, az ikerláng kilép az életünkből (ahogy ti is tettétek felváltva), mert ugye nem lehet folyton lángolni, mert az felemészti mindkét felet. Belebetegednek, bele is halhatnak, ha túl sokáig együtt maradnak.


Szóval, én azt tanácsolom, hogy engedd el végleg azt az embert, különben elszalad melletted az idő anélkül, hogy egy igazi lelki társat találj, akinek az a feladata, hogy végig melletted maradjon.


Arról nem is beszélve, hogy a volt párodnak már barátnője is van, tiszteld a döntését és ne szemezgess... Valószínűleg ő már rájött arra, hogy a másik megbántásából és a folytonos menekülésből sose lesz maradandó kapcsolat, hiába tombolnak az energiák.

Igazából mindketten tudjátok, hogy ebből semmi nem lehet.

2022. dec. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, mielőtt ellökött magától legelőször, mondta is, hogy őt megijeszti ez az erős érzelem és kötődés amit velem tapasztal. Sokat tanultunk egymástól, mára már lecsitultak a dolgok, azthiszem mindketten beláttuk, hogy sajnos pont kihozzuk egymásból a legnagyobb fájdalmait, félelmeit, és nem merünk belenézni a tükörbe amit a másik állít nekünk
2022. dec. 17. 20:49
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Vannak akik az ikerlángjukkal élnek és nem betegednek bele..
2022. dec. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És mi az az unio?
2022. dec. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom h az ikerlángok nem csak részben tükörképek, hanem mellette tök ellenntétek. Ezálltal a közös "harccal" csiszolódnak egymáshoz, akár éveken át. S amikor mindketten "készek" boldog kapcsolat lesz.

Pl. egy pár 50 évesen lett kiegyensúlyozott boldpg pár. Fiatal korukban "jártak", de megindult a "harc", egész életükben belekerültek valamilyen módon egymás életébe. Voltak kapcsolataik másokkal, házasság. De becsiszolódtak, s mára boldog pár lettek.

A hihetetlen érzés pedig arra utal h előző életben már találkoztak, nagy szerelem volt.

2022. dec. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

De jó neked, hogy visszatér az életedbe...

Te meg ellököd...

Gratulálok hozzá..

Más mit nem adna, hogy ha békülni vagy beszélni akarna vele az, aki elhagyta... 😡 😡 😡

2023. ápr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!