Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez egy újabb bizonyíték arra...

Ez egy újabb bizonyíték arra hogy a világ nem csak annyi amennyit látunk belőle?

Figyelt kérdés

Apám reggel kapott egy sms-t hogy az egyik piacos kollegája meghalt, akivel jóban voltak. Azt mondta apám hogy ma éjjel arról a kollegájáról álmodott hogy beszállt egy kocsiba és elment.


26/n

Szilvi



2022. dec. 26. 11:04
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
27 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Szilvi, te évek óta 26 vagy? Mintha tavaly is olvastam volna már...🤔
2022. dec. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jövő februárban már 27/n Szilvi-re váltok😀
2022. dec. 26. 11:15
 3/13 anonim ***** válasza:
10%
:) bocsi.....:)
2022. dec. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Grimfox ***** válasza:
79%
Ha nem is egyértelmű bizonyíték, de azért véletlennek kicsit túl nagy lenne. Előfordulnak hasonló álmok, ha egy közeli személy éppen távozik. Spirititmus, parapszichológia irodalmában sok ilyen leírás van.
2022. dec. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ kit kérdezel. Ha pszichiátert, akkor felmerül majd benne a skizofrénia gyanúja, mivel annak az az egyik tünete hogy összefüggéseket látsz.

Ja és saját tapasztalat

2022. dec. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
Ez nem új, szinte minden természettudományos végzettségű ember tudja. Például a pozitronokat mi nem észleljük, a pozitron sugárzás akadálytalanul áthalad az emberi testen. Amit leírsz, az inkább arra utal, hogy bizonyos jelenségeket még nem tud megmagyarázni a tudomány, holott azok létezésére vannak adatok.
2022. dec. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%

Az ilyen almokat mióta lehet természettudomány kategóriába sorolni?

Ez már bőven természetfeletti jelenség. Feltéve ha valóban nem véletlen volt, szerintem sem az egyébként

2022. dec. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha el akarsz mélyedni a témában, keress rá a holografikus univerzum elméletre. Ijesztően sok jelenségre ad teljesen egyértelmű választ a kvantumok szintjén történő folyamatokról kezdve, a placebo hatáson keresztül a paranormális tevékenységekig.

A valóság teljesen másmilyen mint amit ma gondolunk róla, nagyon kis részét érzékeljük a mai érzékszerveinkkel.

2022. dec. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%

6 én már akkor bontok, ha el tudod magyarázni, mi az a „30 IQ“.

Szerintem te is csak hallottad a nagyoktól, hogy van egy ilyen nevū dolog, és mint kisautóból, ebbõl is akkor vagy menõ, ha nagyobb.

2022. dec. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%

Nem értem, miért lenne.


Egyrészt az illetőnek sok ismerőse lehetett, tehát benne van a pakliban, hogy valaki éppen vele álmodott előző este.


Másrészt apád álmában semmi sem utal egyértelműen arra, hogy az illető meghal.

2022. dec. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!