Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A térhajlással kapcsolatban...

A térhajlással kapcsolatban elbizonytalanodtam. Einstein nem volt gyenge elme?

Figyelt kérdés

A kérdőjel helyett felkiáltójelet akartam! Idézek egy kommentet, az lenne a kérdésem tényleg csak elmélkedés a térhajlítás? Úgy tudom sokan bizonyították.


"Az elmélet szerint a tömeg görbíti a teret, nem a gravitáció. Tehát a gravitációt megmagyarázandó jött létre az elmélet, mely szerint a görbült tér kényszeríti ki az adott égitest pályákat. Itt már nincs szó gravitációról sem, épp azt helyettesíti az elmélet. De ez csak elmélet. Csak logikus hogy az tud görbülni ami valami tulajdonságokkal rendelkezik ami görbülhet, ennek hiányában nincs minek görbülni. Az égitestek fizikaiak, a térben valamivel reakcióba léphetnek, de a térrel magával üres volta miatt nem. Nagyon gyerekesek ezek az elgondolások a tudomány képviselőitől, kicsit kőkorszaki. Azok a jelenségek amiket a tér görbületének hisznek, valójában valamely térben lévő akár láthatatlan anyag pl. sötétanyag görbülete."



2022. dec. 27. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Mivel bizonyítod az állításaidat?
2022. dec. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Azt nem ertem, hogy ez miert van tudomany kategoriaban.
2022. dec. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%

Jelezd.

Én már jeleztem.

Kíváncsi vagyok, mennyi jelzés kell, hogy lépjenek is (és ne az írásainkat töröljék, hanem tényleg a helyére kerüljön a kérdés).


Egyébként, kérdező: hiába nem tetszik, de a tér görbül. Valamint a tér hat a testekre: például a gravitáció is így működik.

Tudod, amikor a LIGO gravitációs hullámokat mér, az úgy néz ki, hogy valahol messze 2 fekete lyuk egyesül, és ez nagyon hevesen megrázza a teret. Aztán ezek a hullámok szétterjednek a térben, és eljutnak ide is.

Mire ideér, addigra egy protont a saját mérete negyedével tud odébb lökni, és ezt mérjük meg.

Most akkor szerinted ezt a hatást miféle sötét anyag hozza el hozzánk, és még ráadásul fénysebességgel?

2022. dec. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én csak szeretném hogy aki jobban hozzáértő írja meg ezeket miért beszél hülyeséget mert a másik kérdésben még én maradtam hülyén mikor én a tudományt hoztam példának hogy igenis lehetséges térhajlítás!

Einstein is kimutatta! És engem értékelnek le!

2022. dec. 27. 21:45
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez egy idézet volt a leírásban.
2022. dec. 27. 21:46
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

Akkor esetleg leírhatnád, hogy mi a kérdésed.

Térhajlítás létezik, ez már régen bizonyítva van.

2022. dec. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Gugu Gabor ***** válasza:
85%
A tér hajlik igen, az emberiség jelenelg nem tud teret hajlítani, már azt leszámítva amit a tested okoz.
2022. dec. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nem.
2022. dec. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen
2022. dec. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Tesla szerint nincs gravitáció, minden elektromágnesség. Ebből kell kiindulni.
2022. dec. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!