Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A napfonatcsakra egyensúlya...

A napfonatcsakra egyensúlya hogyan állítható vissza?

Figyelt kérdés

Bármilyen tippet fogadok...

Kivéve a trollokat.


2023. febr. 1. 06:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Mire alapozod azt a feltevésed, hogy egy csakrának van egyensúlya? Arra gondolsz, hogy alul vagy túlműködik?


Például programozott kristállyal lehet a csakrákat harmonizálni, vagy energiával- meg persze sok egyéb módon. Próbáld ki: Pár mélyebb levegő, utána elképzeled, hogy a fejed tetején lélegzel ki(ezzel nagyobbra nyitod a koronacsakrádat). Pár mélyebb levegő, utána elképzeled, hogy minden lélegzetvételkor a fejed tetjén arany színű fény áramlik be a testedbe. Ezt a fényt irányítsd a napfonathoz, és ott fújd ki. Ha figyelsz, akár azt is láthatod- nem fizikailag persze- ahogy a csakrád tisztul. Minden csakrával meg tudod csinálni. Addig csináld, míg jól esik.

Egyébként a napfonat színe sárga, ha gondod van ezen a területen a sárga szín viselése előnyös lehet.

2023. febr. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én imádom a sárgát, kedvenc színem! ;)
2023. febr. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

És pl reiki kezelésre érdemes menni?

Olyan problémám van, hogy a napfonatcsakra környékén (szegycsont, és köldök között olyan mintha ott lenne valamilyen súly, kb mint egy tekegolyó. Fizikálisan minden rendben, semmi más tünetem nincs, csak hogy majdnem állandóan fáradt vagyok. Nincs energiám akármennyit alszok, akarmennyit pihenek.

2023. febr. 4. 20:36
 14/17 A kérdező kommentje:
Vitamint is szedet ahanyféle csak letezik. Szóval nem hiszem higy vitaminhiány.
2023. febr. 4. 20:38
 15/17 anonim ***** válasza:

A tekegolyó tuti hogy köldökcsakra. Lesz meló bőven.

A fáradtságot más is okozhatja.

2023. febr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Egyszerre kezdődött a 2 azért gondoltam...
2023. febr. 4. 21:42
 17/17 anonim ***** válasza:

Hát mivel erőközpont, elméletileg az is lehet, de nem feltétlenül csak ez.

Lehet hogy életmód vagy egészség.

2023. febr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!