Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az én lelkemet ki menti meg??

Az én lelkemet ki menti meg??

Figyelt kérdés
Arra születtem hogy mások lelkét megmentsem. De az én lelkemet ki fogja megmenteni? Senki?

2023. febr. 9. 11:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Biztosan akad majd csak valaki.
2023. febr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Bárcsak jönne egy jel, egy válasz, egy érzés bármi. De csak a kínos csend van, amikor az én lelkem kér segítséget akkor nem kap semmit!
2023. febr. 9. 11:58
 3/23 anonim ***** válasza:
26%
Majd aki ezután fog születni vagy senki. Neked kell talán azt is
2023. febr. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Olyan lelki traumában voltam hogy évek óta csak ma tudtam igazán sírni. Én is úgy gondolom. Nekem kell megmentem a lelkemet. Senki más nem képes rá.
2023. febr. 9. 13:07
 5/23 D-Mano ***** válasza:
57%

Van egy rossz hírem: valószínűleg saját magadat kell megmentened.

Én is ezzel próbálkozom már évek óta: spirituális cuccokat nézek, s mindig remélem, most talán sikerül, aztán csalódás és az öngyilkos gondolatok...

Szorítok neked, hogy te sikerrel járj!

2023. febr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 D-Mano ***** válasza:
71%
Ja plusz van még egy ismerősöm is, aki ugyanebben a cipőben jár. 🫤
2023. febr. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
64%
Nem vagy Megváltó, csak magadért vagy felelős.
2023. febr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
73%
Kit szeretnél, hogy megmentse a lelked? A jelenleg ismertek közül kit szeretnél a legjobban erre a feladatra? Ha erre nem tudsz válaszolni, akkor gondolom ismerkedsz új emberekkel, hiszen máshogy hogyan fogsz találkozni a megváltóddal?
2023. febr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
A lelkem még csak érzésekkel tud kommunikálni velem. 8. Azt szeretném ha én menteném meg a saját lelkemet. Igazából eddig is így volt. Túl büszke vagyok ahhoz hogy más tegye meg ezt. Találtam egy segítőt akinek hatalmas tudása van és képességei. Ő találkozott a halhatatlan lelkével. Ha én is találkozhatnék az enyémmel, akkor erőre kapnék. De a fizikai testem korlátoz. A démonok öngyilkosságba akartak hajszolni több százszor. De kudarcot vallottak. Mikor vagdostam magam azután nem sokkal álmomban felfedték magukat előttem. Bevallották hogy élvezik a lelki szenvedésemet. Csakhogy hibát követtek el azzal, hogy felfedték előttem a létezésüket. Azt hittem ugyanis, hogy ők nem léteznek. Már nem mernek támadni, mert már tudják hogy én nem vagyok könnyű préda! Még születésem előtt próbáltak elpusztítani. Mert rájuk nézve veszélyes vagyok. A halhatatlan lelkem veszélyes rájuk nézve.
2023. febr. 9. 16:07
 10/23 anonim ***** válasza:
46%
Jézus Krisztus neve az egyetlen védelem ilyen esetben.
2023. febr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!