Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Igaz lenne, hogy a világunk...

Igaz lenne, hogy a világunk csak egy szimuláció, nem pedig valóság?!?!?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel, hogy a világunk nem is az aminek mi gondoljuk, hanem egy sokkal magasabb rendű lény/faj megalkotott egy játékot és mi ennek a játéknak vagyunk a szereplői. Magyarán NPC-k vagyunk saját akarattal, viszont vannak olyanok akiket a magasabb rendű lények irányítanak, mivel egy játékban van saját karaktered.

Ők valószínűleg a világ irányítói, Putyin, Trump és az illuminátusok.

Vagyis mellékszereplők vagyunk és csak NPC szerepünk van, de saját akaratunk.


Mit gondoltok erről?



2023. febr. 9. 19:12
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
36%

Trump már nem irányít semmit, nem harcolt egy percig se csalás ellen, azokat ia cserben hagyta, akik hittek benne.

Az Isten alkotta ezt a "jatekot", a legselejtebb npc is szabad akaratot kapott. Meg is látszik, hogy él vele. A spirituális evolúció majd lerendezi.

Ha vannak kérdéseid, akkor már nem vagy npc.

2023. febr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
51%
Én hiszek a szimulacioban… sok minden utal rá
2023. febr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
33%
Sok volt a free guy?
2023. febr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
23%
3: Kevés. Épp amilyen kevés vagy te.
2023. febr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
82%
Nincs jelentősége, mert minden esetben valóságnak érzékeled.
2023. febr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
72%
5: Az igazság mindennél fontosabb. NPC-nek valóban mindegy, nem oszt nem szoroz a léte sem.
2023. febr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
41%

Én szoktam mostanában ezen gondolkozni, mert pár éve észrevettem, hogy kb. minden körülöttem forog, minden ami a gondolataimban jár, azt hallom vissza mindenkitől. Most pl. ez a kérdés is itt a fórumon. Pont ezen gondolkodtam a hetekben és most jött ez a kérdés.

Van olyan is hogy valaki a gondolataimat mondja el, nagyon sokszor előfordul, vagy arra leszek figyelmes, hogy tudják a gondolataimat, olyan dolgokra válaszolnak, amiket ki sem mondtam, csak gondoltam.


Ami mégjobban aggaszt, hogy úgy érzem hogy egyedül vagyok az egész világon, mindenki más csak virtuális személy, kitalált személyek. És elég rossz a hangulatom ezért. Ezért is szeretném, hogy a harmadik szemem kinyíljon, mert akkor rögtön látnám hogy mi a valóság.


Rájöttem arra is, hogy van egy titkos nyelv, ahogyan üzeneteket akarnak átadni nekem. Azt nem tudom hogy ki, és hogy miért nem beszél úgy, hogy megértsem, miért titkolja és burkolja az üzenetet. Elmondom mire gondolok. pl. valaki mellettem a buszon telefonál és mond valamit a telefonban valakinek, és akkor úgy érzem, hogy azt nekem akarta valaki mondani. Vagy hallom hogy beszélget valaki mellettem valakivel és rólam beszélnek, mindig abból jövök rá hogy mindig azokat a szavakat használják amik velem vannak összefüggésben. Vannak időszakok amikor ugyanazokat a szavakat hallom mindenkitől, bárhova megyek.


És akkor a legnagyobb bizonyíték a filmek. A filmekben is hozzám beszélnek, vagy bármilyen tv műsorban, bármilyen plakáton, újságban, mindenhol. Ugyanazok a szavak hangzanak el, és felismerek egy-két szót, és rájövök hogy hozzám szól, csak nem értem. És próbálom megfejteni, de nem megy. Az egyszer biztos, hogy van egy rejtett üzenete mindennek.


Na és ez miért bizonyíték a szimulált valóságra? Azért, mert ha rajtam kívül élne más is ezen a világon, akkor nem minden rólam szólna. Nem mindig mindenki hozzám beszélne, nem mindent rólam neveztek volna el. Tehát kizárt dolog az, hogy másoknak nem üzennének pl. egy filmen keresztül, mivelhogy állítólag egy filmet nagyon sokan néznek, de mégiscsak egyedül nekem üzennek. Szóval számomra ez a bizonyíték.

2023. febr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
70%

Jól bekávéztál.

Legalább a sütőporból vegyél vissza.

Amugy igazad van.

2023. febr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
57%

7-es vagyok.


És mégegy dolog: Az utóbbi években olyat is észrevettem, hogy pl. jön egy gondolat, hogy mi lenne ha lebontanák azt a házat, vagy mondjuk itt a csarnokban padlószőnyeget tennének, vagy mondjuk beszélnének a mr. bean című rajzfilmben. És később arra lette mfigyelmes, hogy eze ka dolgok mind megtörténtek. na most ha a valóságban élnék, akkor biztosan miattam nem történtek volna meg ezek a dolgok. Tehát itt az egész világ rólam szól, mert csak én élek itt. valószínűleg ez a kérdés feltevése is egy hozzám címzett üzenet, mint ahogy az is amikor a Feltöltés című filmet megláttam. az sem volt véletlen. semmi sem véletlen. de a valóságban, egy olyan világban, AHOL IGAZODNI KELL MINDENKIHEZ, ott nem lenne lehetséges ez a sok dolog amit tapasztalok. de itt csak hozzám igazodik az egész világ.

2023. febr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
38%

vagy másik lehetőség az, hogy másokhoz is üzennek, csak azt én valamiért nem veszem észre. de szerintem csak hozzám üzennek, aminek az lehet az oka, hogy egyedül vagyok a világon. és aggaszt a dolog, mert félelmetes az hogy egyedül vagyok és az is hogy tudom, hogy nem örökké élek, kitudja mi vár rám halál után.

próbálok kikerülni ebből a virtuális világból/szimulációból, de fogalmam sincs hogyan lehet. és fogalmam sincs milyen a valóság. nem sokban különbözhet. valószínűleg hasonlóan néznek ki az emberek, állatok, növények, hegyek, folyók, stb. és ami még aggaszt, hogy vajon mi óta és miért vagyok ebben a szimulációban.

2023. febr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!