Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akinek magas a rezgés szintje,...

Akinek magas a rezgés szintje, az mindig boldog?

Figyelt kérdés

Meg is fordíthatnám a kérdést, hogy aki boldog annak mindig magas a rezgésszintje.


Honnét tudható az, hogy magas a rezgés szintem, vagy alacsony, mert a lelkesedésnek és az örömnek is vannak fokozatai. Tehát, honnét tudhatom, hogy az én örömrezgés „fokozatom” egy feltételezett tízes skálán hol helyezkedik el.

Mérhető-e mindez.


2010. okt. 4. 19:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
nem tudom erről hol olvastál, de biztosíthatlak, hogy minden egészséges ember sejtjeinek ugyanaz a rezonanciaszintje. nem vagyok biofizikus, de ezt tudom.
2010. okt. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem véletlenül írtam az ezotéria kategóriába.

Van a vonzás törvénye és az ahhoz kapcsolódó elméletek, és abban foglalkoznak a rezgés szinttel.

Pld, ha dühöngünk, mérgesek vagyunk, akkor az egy alacsony rezgés szint.

Ha szerelmesek vagyunk, vidámak, akkor az egy magas rezgés szint.


Ezekből kifolyólag jöttek a kérdéseim.

2010. okt. 4. 20:53
 3/15 anonim ***** válasza:

Az első válaszolónak igaza van. Én okkultista vagyok, mégis ezt mondom.

Az ezoteria keveri a fogalmakat és sok butaságot kitalál, ezért fontos hogy mindig kötni tudd valami természettudományos dologhoz az elméleteid. Ha így teszel, akkor mélyebb igazságokat is megtudsz, és látod, mi a humbug.


Azt hiszem a rezgésszint valami téves elnevezése a mérhető energiaváltozásoknak, de nem azonos velük...


Az érzelmek más-más energiaállapotot idéznek elő a szervezetben. A pozitív érzelmek szervezetvédő hatásúak: gyorsabb a sejtanyagcsere, és erősödik az immunrendszer, és az erősebb test elősegíti a pozitív gondolatokat. Ezek az egymásra hatások a negatív érzelmeknél is működnek.

Így tehát elmondható, hogy a jobb kondícióban lévő ember boldogabb is, de mivel sok dolog befolyásolja a pillanatnyi érzelmeket( elég ha a közvetlen környezet testre kifejtett hatásait nézed pl. nyomásváltozás, napsütés...), nem teljesen általánosítható.

2010. okt. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Na de a vonzás törvény elmélet szerint, pont az a lényeg, hogy a külső tényezők ne befolyásolják az érzelmi szintünket.

Hanem sajátítsuk el azt a képességet, hogy mi magunk, mindig jól érezzük magunkat, és az ne a külső tényezőktől függjön.

Én szeretek morogni, mérgelődni, de az egészségem és a kondícióm mindig is kiváló volt. Ezért nem osztom azt, hogy a negatív gondolatok energiák befolyásolnák a szervezetűnket. Legalábbis nálam nem.

2010. okt. 4. 21:47
 5/15 anonim ***** válasza:
51%
tehát beláthatod, hogy a vonzásfaktor nem létezik.
2010. okt. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

Most gondolj bele egy egyszerű esetbe: ha valaki depressziós le van lassulva? Könnyen megfázik?

Igen, nyilvánvalóan. Ezt hozza a negatív gondolat magával.


A Vonzzás törvénye leginkább arról szól, hogy más emberek, vagy döntések, élethelyzetek ne okozzanak neked problémát. De ezek az írások nem szoktak kitérni az egyszerű természeti folyamatokra, melyekre tudat alatt reagálsz: teszem azt, kinn 40 fok van, te nem tudatosan fogsz izzadni, és nem tudatosan éled meg 40 foknak a kinti hőmérsékletet.

Ilyesmit nagyon nehéz kizárni magadból, ahhoz már tényleg egy nagyon fejlett elmére lenne szükség, hogy minden pillanatszerű változást kezelni tudjon, illetve maga körül teremtsen olyan viszonyokat, ahol nem kell egyik pillanatról a másikra aktívan válaszolnia.

2010. okt. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szinten rezegsz? Tudd meg most! Küldd a REZEG szót a 17862-re!
2010. okt. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
523,25 Hz a rezgésszámom, és szeretek zongora lenni....
2010. okt. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Amikor a macskám rezgés szintje megemelkedik, vagyis elkezd igazán rezegni (népiesen dorombol) tényleg eléggé boldognak tűnik...
2010. okt. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én kedvelem az ezoterikus,spirituális témákat,de ez a rezgés elmélet szerintem egy marhaság.Ugyan mi rezeg és hol??Az ember,az aura,a lélek vagy a tudat vagy a test vagy mi a nyavalya?Mindíg ugyanúgy rezeg az embernél vagy változóan rezeg?Mert ha változó,akkor szerintem kár is vele foglalkozni.

Én nem érzem úgy,hogy bármi is rezegne bennem,de remélem,nem is fogom,mert akkor azt hiszem,elég nagy baj lenne...

2010. okt. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!