Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen manifesztációt használják?

Milyen manifesztációt használják?

Figyelt kérdés

Egy nagyon hatásos manifesztációt szeretnék. Tetszik egy fiú aki szerintem nem szeret viszont. Szeretném ha kezdeményezne beszélgetéseket. Küldene képeket stb. Valami nagyon hatásos módszert keresek ennek a bevonzására. Szóval

Milyen manifesztációval lehet biztosan bevonzani a szerelmet egy adott személytől. És kérlek írd le melléje ha tudod hogy mennyi idő után válik be a manifesztácio



2023. febr. 25. 12:22
 1/7 anonim válasza:
0%
Én mindig fokhagymással szoktam.
2023. febr. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
:)))
2023. febr. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%
Szűzlányt kell áldozni telihold idején éjfélkor, az mindig működik.
2023. febr. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kérlek valami értelmeset mondjátok.
2023. febr. 25. 13:00
 5/7 anonim ***** válasza:
33%

Buta kérdésre milyen normális választ vársz? A manifesztáció egy butaság, nem létező dolog, egy nagy humbug.

Menj oda ahhoz a fiúhoz és beszélgess vele.

2023. febr. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%

1 manifesztáció van. Ami te csinálsz. Vagy 1 van, vagy annyi, ahány elme és elme forma, avagy végtelenszer végtelen. És a manifesztáció nagyon nagyon nem erre kéne legyen. Ezzel elveszed magadtól az esélyt, a materiális és mentális fejlődésre.


Ilyen esetben csupán csak neked érdemes kezdeményezni.

2023. febr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Keresd meg Prepok Zsuzsi videoit a youtube-on, mindent elmagyaráz és a gyakori hibákat is
2023. febr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!