Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megszólít a sötétség. Történt...

Megszólít a sötétség. Történt már veletek hasonló?

Figyelt kérdés

Éjszaka ébredtél már arra, hogy a sötétben a már nem élő rokonod hangján szólított valaki becézve a keresztneveden? Volt lidércnyomásod?

Levált egy darab a sötétségből, ami alakot öltött?

Vagy esetleg támadott már meg egy élethű álomnak/látomásnak tűnő jelenség közepette egy ijesztő külsejű lény?

Mert velem, főleg még gyerekként, de ezek mind előfordultak.


2023. márc. 4. 13:24
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Miközben hasonló zene megy a háttérben:

https://www.youtube.com/watch?v=z5NrSy32geM

2023. márc. 4. 13:51
 2/19 anonim ***** válasza:
83%

Történt.


Pl. amikor az egyik frissen elhunyt néném éjszaka felébresztett és rám lehelt, éreztem a szagát is.


Na, azóta pontosan tudom, hogy van túlvilág.

2023. márc. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
62%

Örülnék, ha mesélnél ezekről, amennyiben nem csak trollkodsz.

Ilyen leváló sötétség is volt. Levan húzva a redőny, este van, sötét, de a szoba sötétjénél is sötétebb, nagyjából emberi méretü alakot látok imbolyogni az ágyam körül. Ha világosabb van, nem látom. Volt, hogy ezt az imbolygó foltot enyhén foszforeszkáló zöldnek láttam, de többnyire sötét.

2023. márc. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
14%

Semmi ilyesmi. Viszont démonok mostanság rendszeresen jönnek kezelni.

Első még 20 éves koromban volt. Utána 1 sok évre rá. Aztán az utóbbi 3 hónapban még 4 alkalom. Ma is. Bár csak lidércnyomásom lenne tőlük. Neem.., mindegy.. Egy kis szeretet és már el is mennek.

2023. márc. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
40%

"Levált egy darab a sötétségből, ami alakot öltött?


Vagy esetleg támadott már meg egy élethű álomnak/látomásnak tűnő jelenség közepette egy ijesztő külsejű lény?"


Egy álmomban a király utcás házunkban voltam. Anya, Apa és a felesége beszéltek a másik szobában.


Én meg a másikban ültem. Majd egyszer csak nem tudtam modszanni is előre döltem ültemben. Az ablakon egy a leírásodnak megfelelő lénye mászott be, én meg köpni nyelni nem tudtam, de még szolni se. Aztán felébredtem.

2023. márc. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen támadtak meg démonok többször is álmomban. De nem csak álmomban. A való életben is. Szóval hiszek neked.
2023. márc. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%
Várjunk csak, te vonzódsz a sötét oldalhoz ugye? Rajongsz érte és kíváncsi vagy rá. Akkor ne csodálkozz basszus hogy megjelennek neked!
2023. márc. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
38%
Miközben hasonló zene megy a háttérben: Megint bedőltem egy Trollnak! Basszus! 😫
2023. márc. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
53%

Én nem mertem meghallgatni. Milyen zene?

Zámbó Jimmy vagy Halász Judit?

2023. márc. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nem troll kérdés, hanem teljesen valós.


A Witcher játék egyik zenéjét linkeltem be, mert olyan hangulatot kölcsönöz az egésznek, mint amikor átéltem.

2023. márc. 4. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!