Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miér kattogva sírnak a növénye...

Miér kattogva sírnak a növények, ha mi folyamatos búgással sírunk. Miért kopognak?

Figyelt kérdés
A kutyám szokott furcsán nézni egy irányban a szobában. Régen azt hittem hogy szellem, démon. Akkor még nem volt modern természettudományis ismereteim. Ma már tudom, hogy a növények által kiadott kopogó ultrahangokat hallotta. Lusta vagyok takarítani és naná locsolni a növények. Buksi pedig a szobanövények irányába lesett csodálkozva. de vajon miér kopogva sírnak a növények, ha az állatok és emberek egyöntetűen, búgó, sivító hangot adunk ki? https://www.youtube.com/watch?v=mCc5pbNPD3g

2023. márc. 31. 20:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Ne igyál többet gyógyszerre. Nem tesz jót.
2023. márc. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%
Keress fel egy jó pszichiátert. xD
2023. márc. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem komoly, akkor azért, ha komoly, akkor pedig vicc nélkül mondom, hogy segítség kell.
2023. márc. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%
A növény nem ember, másként működnek
2023. márc. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%
A drog rossz, értem?
2023. márc. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%

“Akkor még nem volt modern természettudományis ismereteim”


Azzal tudnék vitatkozni hogy most vannak-e neked. Egyik ezós hülyeségből átmentél a másikra.

2023. márc. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%

[link]


"A tudósok szerint a növények által kiadott hangok a kavitáció melléktermékei lehetnek: ez az a fizikai folyamat, amikor nagy intenzitású rezgés miatt egy folyadékban változó nyomásciklusok jönnek létre, és a nyomáskülönbség hatására buborékok keletkeznek."


A "kavitáció" jelensége elvi okokból nem játszódhat le egy növényben. Manapság mennyi semmihez sem értő elmebeteg nyomhatja az agymenéseit a netre!

2023. ápr. 1. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
37%
Ne is mond...lásd 7-es..
2023. ápr. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 NTBS ***** válasza:
24%
A kérdést sem értem.
2023. ápr. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
27%

Kutyának más dolga sincs mint hallgatni és figyelni a "nem elvi okokból" buborékozó száradó növényeket.Miért nem takarodtok vissza a tudományba?


Egyébként az ásványok is adnak hangokat...

2023. ápr. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!