Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ezotéria iránt érdeklődők! Mi...

Ezotéria iránt érdeklődők! Mi a véleményetek a Hihetetlen magazinról?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 12. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

A YT-n láttam valamilyen Róbert műsorát, aki a magazin szerkesztője, hááát....katasztrófa....a konzekvenciák, az összekukázott anyagok...nem az én világom.

Annyiból megértem, hogy évente, pár évente van valamilyen érdekes esemény, de ezek megtöltenek havonta egy magazint....ez képtelenség. Ide már baromságok kellenek.

2023. ápr. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem jó! Ki kell halászni belőle, ami aktuális! Az a jó benne, hogy előre járnak vagy 10 évvel! A mostani problémákról már akkor cikkeztek, beszéltek, amikor még itt se volt! Külföldön csak néznek, hogy lehet ilyenekről Magyarországon beszélni! Szóval van rajongótáboruk! Ha olvasni nem is, a Youtube csatornájukon végig lehet nézni egy-két érdekfeszítő beszélgetést!
2023. ápr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindent osszeszednek a netrol, leforditjak, ezzel eltelik par honap, addig az adott tema el is evul.

A velemenyuket is a netrol forditjak.

De sok emberhez csak igy jut el nem allamilag tamogatott info, tehat a mag gyengesegeivel hasznos egy nagy reteg szamara.

2023. ápr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az Enigma (FixTV-s), utána az Enigmák Youtube csatorna az igazi ezoterikus műsor. A Hihetetlenben hihetetlenül politizálnak, ferdítenek. Friss példa. Most elkezdtem nézi az egyik legújabb műsort. Azt állítják benne, hogy 2015-ben hirtelen jött a migráció probléma és előtte semmi jele nem volt, a ukrán-orosz háborúnak sem. Közben, én jól tudom, hogy akkor már 20 éve létezett a debreceni menekülttábor, 50-100 ezer elszállásolt migránssal. 2015-ben onnan indultak neki Budapestnek, utána Ausztriának az ottani migránsok. Arra is jól emlékszem, hogy a háborúnak is volt már előjele, már 2008-ban hallottam elemzőktől, hogy Oroszország nem fog sokáig nyugton maradni mert igyekezni fog visszaállítani a régi hatalmi státuszát, 2014-ben annektálták a Krímet, ahol már harcok voltak és elemzők már akkor biztosra mondták, hogy lesz folytatása és 2021 vége felé, amikor elkezdtek gyülekezni az orosz csapatok, már akkor 99%-ra mondták, hogy ebből háború lesz és hónapokkal később, de lett. Ha tárgyilagosak lennének, akkor mindezt elmondták volna és nem azt, hogy minden hirtelen jött, mert a háttérhatalomnak éppen az volt az ötlete. Utána a coviddal kapcsolatban is ezt a hirtelenséget említették, amikor is már 2019 végén a hírekben beszéltek arról, hogy Kínában felütötte a fejét egy járvány, hónapokkal azelőtt, hogy Európában felbukkant volna, emlékszem külföldön voltam és ott hallottam és még gondolkoztam is, hogy mire hazaérek, addigra már odáig terjed és úgy lett.

Le is állítottam a videót, mert ennyi torzítást nem vagyok hajlandó meghallgatni.

Mindezt egy olyan műsorban, amelyben az emberek szemét akarják felnyitni arra, hogy a háttérhatalom manipulál minket, közben az ilyen tényferdítő műsorok manipulálják, vezetik félre a legjobban az embereket.

Megértem ha valakinek nem tetszik amit most leírtam, de gondolkozzunk már.

Inkább nézem az Enigmákat, mert abban ezoteria és határtudományok a téma, szinte semmi politikával, de sajnos a legutolsó műsor már hónapokkal ezelőtt volt, már csak Zoli tarja a frontot a másik, saját csatornáján az Enigma Világán.

Téma lenne nagyon sok még, kielemezhetnének sci-fiket is, hogy milyen valóságalapjai vannak ha figyelembe vesszük a korunk technológiai fejlettségét, végezhetnének gondolatkísérleteket, hogy hová fejlődünk, meddig jutunk el, egyszerűen kimeríthetetlen ez a terület.

A politizálást hagyni kellene, mert azzal csak kárt okoznak.

2023. jún. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Katasztrófa. Teljesen hiteltelen, rosszul fordított, félelem keltő, buzdító cikkek.
2023. okt. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!