Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha az interneten az embert...

Ha az interneten az embert átkozzák, megkeserítik az életét valótlanságok terjesztésével, majd a valóságban is szörnyűségek történnek vele úgy, hogy erre nem is szolgált rá, akkor hogy lehet ezt a folyamatot leállítani?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 18. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
9%

Isten kárpótól.


Joel 2-


23.

Ti is, Sionnak fiai! örvendezzetek és vígadjatok az Úrban, a ti Istenetekben; mert megadja néktek az esőt igazság szerint, és korai és kései esőt hullat néktek az első hónapban.

24.

És megtelnek a csűrök gabonával, és bőven öntik a sajtók a mustot és az olajat.

25.

És kipótolom néktek az esztendőket, a melyeket tönkre tett a szöcskő, a cserebogár és a hernyó és a sáska; az én nagy seregem, a melyet reátok küldöttem.

26.

És esztek bőven és megelégesztek, és magasztaljátok az Úrnak, a ti Isteneteknek nevét, a ki csodálatosan cselekedett veletek, és soha többé nem pironkodik az én népem.

27.

És megtudjátok, hogy az Izráel között vagyok én, és hogy én vagyok az Úr, a ti Istenetek és nincs más! És soha többé nem pironkodik az én népem.

2023. ápr. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%

1+ Szóval Isten fogja megállítani a folyamatot.


Bálák-Bálám története is erről szól-egy része.

2023. ápr. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

2+


[link]

2023. ápr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Bálám akkor jelent meg Izrael életében, amikor már kiszabadultak a rabságból, és az Ígéret földje felé haladtak.


Bálámot Bálák moábita király bérelte fel arra, hogy akadályozza meg Izraelt abban, hogy az Isten által kijelölt úton járjon. Bálám szellemi ember volt, akinek Isten többször is megjelent. Felszólította, hogy ne akarja tönkretenni az Ő munkáját. Ne átkozza azt, amit Ő nem átkoz.


Bálám Báláktól ugyan nagy tisztességet kapott, de csúfos véget ért. Tévelygése abban állt, hogy anyagi elismerésért cserébe, meg akarta akadályozni azt, hogy Isten népe elfoglalhassa a neki ígért földet. Úgy tette ezt, hogy a bálványimádás és a paráznaság szellemét osztotta meg Izrael fiaival. Jellegzetes példa ez arra, hogy a bálványimádás hogyan képes visszavetni az ébredést. Baranyai példák is vannak erre, amelyek azt mutatják, hogy a jól indult ébredéseket az ellenreformáció visszafordította a bálványimádáshoz, sőt európai példák is vannak ezzel kapcsolatban.

2023. ápr. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%

Nem lehet leállítani, hanem csak túlélni hittel, imádsággal, türelemmel.


Mert egyrészt minden elmúlik, másrészt meg minden csoda csak három napig tart.


Kitartást!

2023. ápr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Keresd meg istent. Amúgy meg tini kategoria.
2023. ápr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Rendőrségi feljelentéssel. Összes internetes ilyen dokumentum kinyomtatva elég bizonyíték.
2023. ápr. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!