Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha egy elhunyt ember vigyáz...

Ha egy elhunyt ember vigyáz rám, akkor őt meg fogom látni amikor már nagyon közel leszek a halálhoz?

Figyelt kérdés

Kérem csak az olvassa aki hisz az ilyesmiben.


----


Nem családtag. Valaki egy időben szimpatikus volt nekem aztán azóta kapom a jeleket hogy segít engem az utamon.

Majd ha egyszer közel leszek a halálhoz, akkor már meg is fogom látni őt, mintha fizikailag ott lenne?



2023. ápr. 24. 13:32
A kérdező szavazást indított:
Igen, mindenképpen
Igen hogyha addig nem reinkarnálódik
Nem
11 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%

Halálunkkor (minden alkalommal) még nagyon "új" nekünk az az élmény, ezért olyan formában jönnek segíteni, biztatni, amilyenre szükségünk van.

Ha ez az "öregember" egy szellemi létező, és olyan szinten van, hogy alkalmas segíteni az "első lépéseknél", akkor persze ő lesz ott, ha nem, akkor más, de lehet az öreg képében, mert arra számítasz-vágysz.

Akiben nagyon erős hit él, hogy őt angyalok várják majd, azt az általa elképzelt angyal-képben fogják várni, és segíteni, amíg le nem málik róla a földi személyiségével való azonosság.

Akikben ez a földi személyiség-azonosság nem túl erős, ők maguktól is hamar észreveszik hogy meghaltak, eldobják a felesleget, és haladnak tovább.

2023. ápr. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Huszonéves ember, aki lassan 10 éve ment el. Nem ismertem, de pár éve hallottam róla és nagyon sokat gondoltam rá egy időben és azóta kapok pozitív jeleket. Mostmár nem gondolok rá annyit de még mindig vannak jelek. Sokszor nagyon durván erős jelek is.

Pl. volt hogy dolgoztam valahol és felcsendült egy zene ami azonnal rá emlékeztetett. Aztán eladtam az autót amit részben miatta vettem. A zenének az volt a címe hogy whatever it takes és a vevő adott egy mappát nekem amire az volt ráírva hogy whatever it takes és egy ilyen városos felhőkarcolós kép...

Ez csak az egyik de csomó ilyen van. Szivárvány, számok, galamb , stb..


Csak néztem videókat előbb hogyha valaki kórházban már haldoklik akkor lát ezt-azt, valaki a szeretteit, valaki más dolgokat és hirtelen eszembe jutott hogy lehet akkor én őt (is) látni fogom majd egyszer aznap mikor én megyek innen?

2023. ápr. 24. 13:43
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Egy démonnal állsz kapcsolatban, aki magát az elhunyt szerettednek adja ki.


Majd odafent fogsz találkozni az emberekkel akik az életedben éltek, még azok is akik nem születtek meg (magzat) csak már kifejlett felnőtt állapotában.

2023. ápr. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát őőő .. nem hiszem mert pozitív energia és szeretet árad ezekből a jelzésekből volt hogy baleset hajszálon múlott és aztán azonnal jelet kaptam, többet is, de aztán nem lehet tudni mi is ez valójában.
2023. ápr. 24. 13:48
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

3+ Idelent csak démonnal fogsz találkozni-mint "elhunyt".


A halott lelkeket Isten elzárta az élők előtt és nem is nyitja meg ezt csak feltámadás után.

2023. ápr. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
és nem a szerettem egyébként.
2023. ápr. 24. 13:49
 7/13 anonim ***** válasza:
27%

*mert pozitív energia és szeretet árad


Akár milyen érzetet ad. A démonok pozitívnak tűnő tudnak érzeteket adni-lásd drogosok-szexuális megkötözöttek..


Ne menj bele az okkultimizmusba, már igy is csak egy paraszthajszál választ el téged, hogy a mélybe kerülj. Most állj meg-talán még nem késő.

2023. ápr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

" Nem ismertem, de pár éve hallottam róla és nagyon sokat gondoltam rá egy időben és azóta kapok pozitív jeleket."


Az ilyesmivel az a baj, mint a szellemidézéssel. Játékból lehet többen összeállva szellemet idézni, jópofa emberek elhunyt lelkeit, stb, csak épp nem valószínű hogy az jön akit hívnak, hanem valaki olyan, aki érzékeli ezt a "bugyuta" emberi hívást, elég erős, és úgy dönt hogy játékból, gonoszságból, szórakozásból vagy valami okból megjelenik.

Az elhunytak lelkeire érdemes szeretettel gondolni, jó utat kívánni nekik, és nem kötéseket, hívásokat kiépíteni velük kapcsolatban.


Ha ez egy valódi elhunyt személy, akkor már nagyon nagy valószinűséggel tovább is lépet.


Nem tudom megmondani a konkrét esetben mi történik, de nem ok nélkül nem biztat ilyesmire egyetlen pozitív vallás, spirituális út sem.

2023. ápr. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Egy démon inkább azt akarta volna hogy balesetem legyen, ne azt hogy elkerüljem. Kérlek hagyj a demagóg keresztény dumával mert nem érdekel.
2023. ápr. 24. 13:54
 10/13 anonim ***** válasza:
56%
Én hiszek ezekben, de ha nem ismertétek egymást akkor hogy vigyàzna rád?
2023. ápr. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!