Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha szerelmet szeretnék manifes...

Ha szerelmet szeretnék manifesztálni, bevonzani mire gondoljak pontosan manifesztációkor, vizualizációkor? Nem konkrét személyről lenne szó.

Figyelt kérdés
2023. máj. 4. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Hát ha én manifesztálnék, akkor az első gondolatom az lenne, hogy most mi a retket is csinálok éppen?
2023. máj. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Én sima manifesztáció helyett inkább ilyen hangulatot teremtenék az életemben, filmeket néznék, zenét tennék be, romantikus könyveket olvasnék meg ilyesmik. Ennyi input után meg már biztosan lennének saját fantáziáim is megerőltetés nélkül.
2023. máj. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
Külső-belső jellemzők, nagyon pontosan fogalmazd meg, milyet szeretnél
2023. máj. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem halgass meg néhány előadást Puzsértól a RomKom-okról és a megváltó szerelem mítoszáról. Lehet elmegy a kedved és nem fogsz erre energiát pazarolni. :)
2023. máj. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!