Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Melyik reiki ágazatot képvisel...

Melyik reiki ágazatot képviseli Villás Béla, ő kinél volt a beavatáson?

Figyelt kérdés

2023. máj. 6. 09:57
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
68%

Sok éve hallottam beszélni őt yt videókban, és elmondta hogy ő runamágiát, anygalmágiát, sámánizmust, reikit, stb stb is tanít, -tehát kb mindent- amiért az emberek hajlandók fizetni.

Ő az aki mindenhez is ért, ha van rá fizetőképes kereslet.

2023. máj. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
53%
Ő a mester, milyen beavatás?
2023. máj. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

#2. A reiki beavatást ő is kapta (vette) valakitől. A reikiben úgy van, hogy van egyes, kettes és hármas szint, a hármas szinten pedig - azt hiszem - A és B.

És az egyik hármast hívják a mester szintnek (vagy ilyesmi, ezt nem tudom pontosan).


Na mindegy, a kérdés ott van fent.

2023. máj. 6. 10:21
 4/33 anonim ***** válasza:
23%
Jó, hagyjuk már a reikis beavatásokat!
2023. máj. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
23%
Nagyon gagyinak tűnik
2023. máj. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 Gyuri Gyuri ***** válasza:
56%

Kedves okoskodó, fontoskodó észlények!

Ti annyira ráértek, hogy valami olyasmiről kezdtek el értekezni, amiről fogalmatok sincs. Talán a helyesírás elsajátításával kellene kezdeni, nem pedig megítélni olyasmit, ami szerintem számotokra amúgy is felfoghatatlan. Soha nem értettem meg azokat, akik beleszólnak valamibe, amiről a leghalványabb elképzelésük sincs, de trollként kibonthatják a butaság zászlaját és egyetérthetnek más hasonlóan buta trollokkal. Ez nyilvánvalóan jó haverkodás, egy bizonyos értelmi szint összekacsintása, de ettől ez még butaság!

Én sem írok rá egy agysebészre, hogy miért így, vagy úgy csinál valamit.

Amúgy hogyha ingyen kapnátok azokat a tanításokat, amiket most emlegettetek, rajtatok már az sem segítene...

Azért legyen szép a napotok!

2023. máj. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
26%

Így van! Ha valakinek két keresztneve is van, míg nekünk egy sem, annak biztos igaza van!

Menjetek kapálni, ti parasztok!

Nem érthettek a nagyok dolgához!

2023. máj. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
23%
Gyuri, ez most kiknek szól?
2023. máj. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 Gyuri Gyuri ***** válasza:
83%

Természetesen csakis a jószándékot feltételezve szerintem kiolvasható ez is, az is... az pedig, hogy a legnévtelenebb trollok próbálják meg azokat nevesíteni, akik legalább pozitív tartalmat próbálnának egy témába önteni, az szerintem mindenképpen az elismerés jele, hiszen sokkal egyszerűbb egy pozitív üzenetet továbbadni úgy, hogy az üzenet mögé egy nevet is társíthatok...gondold csak végig, hogy mi jut az eszedbe arról, hogy mondjuk egy bankár mondja azt, hogy:

"jót akarok nektek!" - elhinnéd?

vagy mondjuk egy hindu jógi mondja ugyanezt...

melyiknek az üzenete lenne kézzel foghatóbb, melyiknek az üzenete érintene meg jobban?

Szerintem ebben a virtuális térben is fontosak a kapaszkodók, vagy legalábbis fontosnak kellene lenniük és biztosan maradandóbbá válhat egy üzenet, amikor valakihez társítani lehet. Tehát az én Gyuri Gyuri nevem emlegetését inkább pozitív eseményként élem meg, bár továbbra sem tudja senki, hogy ki is vagyok egy dologról azonban biztosíthatok mindenkit, hogy Gyuri vagyok - és nem kicsit! nagyon! :-)

2023. máj. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Sajnos sokan nem azért szoktak írni, hogy válaszoljanak a feltett kérdésre, hanem egész más a motivációjuk, pl kötözködés, beszólás, trollkodás, stb.


Még mindig nem kaptam választ a kérdésre, pedig már hány hozzászólás érkezett...

2023. máj. 11. 12:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!