Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Balesetet szenvedett egy...

Balesetet szenvedett egy ismerősöm, akire haragszom, lehet köze a kettőnek egymáshoz?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm közúti balesetet szenvedett, nem sérült meg, de a javítás nem lesz olcsó. Pár napja haragszom rá, mert kiderült valami vele kapcsolatban és tüskét hagyott bennem. Sokat gondoltam rá, hogy bárcsak megleckéztethetném valamivel, annyira dühös voltam. Inkább nem írok konkrétumokat, nehogy valaki felismerjen. De a lényeg, hogy ma balesetezett és összetörette az autóját, úgy hogy több éve vezet már és soha nem volt problémája belőle. Lehetséges, hogy én vonzottam be azzal, hogy nagyon haragudtam rá? Hülyeségnek hangzik, de lehet közöm hozzá?

2023. máj. 11. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Lehet, hogy igen, lehet, hogy nem. Sok hülye van az utakon, mindennaposak a balesetek. Ettől független, ha olyan mély haraggal voltál irányába, ki tudja... de szerinte ez merő véletlen.


Velem olyan volt, hogy anno tesi órán az osztálytársam hirtelen jött ötletből rám dobott egy poloskát. Rettegek a poloskáktól. Egyébként kiszáradt volt már, de azt amikor rám dobta, nem láttam. Előző iskolában egy másik lány eljátszott hasonlót, megkergetett tanórán egy poloskával, az arcomba, hajamba akarta nyomni, de a tanár engem szidott, hogy mit csinálok. Na de, amikor a tesis lány végzett, nevetve bocsizott nekem, hogy csak tréfa volt. Akkor, abban a pillanatban olyan hatalmas dühöt tápláltam, hogy szinte engem fojtogatott, mint egy vulkán, ami ki akar törni. Ártani akartam neki. Aztán pár másodperccel később, a lány csak úgy simán elbotolt, és úgy esett, hogy beverte az arcát. Kitörte a fogát.


Inkább abban hiszek, hogy az aktuális pillanatban, a közelben, ha nagy, sőt hatalmas haraggal van az ember, akkor lehet valami.

2023. máj. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Nyilvánvalóan véletlen egybeesés. Most haragudtál életedben először valakire? De azért lehet próbálkozni. Gondolj sokszor egy zsák pénzre pár napig. Ha megkapod, akkor óriási agykontrollos, bevonzós mágus vagy! Ha nem sikerül, akkor csak véletlen volt.
2023. máj. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Egy tuti az illetőnél, hogy okkult támadásban volt része. Ez biztos.


Hogy ebben te mit és hogy közreműködtél-azt te tudod.

2023. máj. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

3+ A kérdésed viszont félre vezető. Te is tudod.


De egyet ne felejts: Ki ki aratja méltó gyümölcsét. Ki korábban, ki később-de egy nem marad gyümölcstelenül.És nincs oly titok mi napvilágra ne jönne.

Hogy mikor? kinek korábban, kinek később-de: napvilágra jön.


Hányingerem van a hozzád hasonló emberektől.

2023. máj. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

*Hányingerem van a hozzád hasonló "emberektől".


Azaz csak még embernek látszó egyedektől.

2023. máj. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Nincs, legfeljebb te most valamiféle elégtételt érzel, mert szélsőségesek az érzelmeid.
2023. máj. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%

Ha ez így működne, körülöttem 20-30 ember már a pokolban égne

Bár mivel nekem biztosan nincs semmilyen hatalmam ez ügyben, lehet hogy téged szeret a sors és a te kívánságaid teljesülnek

2023. máj. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha te vágtad el a fékcsövét akkor igen van közöd hozzá
2023. máj. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!