Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A minap találtam egy 4 levelű...

A minap találtam egy 4 levelű lóherét, igaz az hogy szerencsét hoz vagy csak babona?

Figyelt kérdés
2023. máj. 20. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt hogy hármat találtam,egy óra alatt.Én nem lettem szerencsésebb,a hörcsögöm jól járt...
2023. máj. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az ehhez hasonló dolgoknak a hitünk ad igazat, ha igazán hiszel benne tényleg szerencsét fog hozni.
2023. máj. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Apámnál is volt a tárcájában,amikor elütötte a mikrobusz...Szerinted mennyit használt?...semennyit.
2023. máj. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szezon időben napi szinten 5-25 db-ot találok, mert nagyon jó a minta látásom. Találtam már 4-5-6-7-8 levelűt is, a komposzt csodákat tesz xD. Szerintem én már egy életre való szerencsét leszedtem.
2023. máj. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát valakinek akkor csak szerencsèt hozott.. A hörcsög jóllakott.
2023. máj. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Azt mondják: szerencsét hoz ha 4 levelű lóherét találsz. Azt nem mondták, hogy le is kell tépni. Lehet itt hibáznak az emberek :D nem jártak be szövegértéses órákra ezért kinyírjàk a szerencséjüket :D
2023. máj. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#1 De akkor mégis szerencsés voltál, mert találtál másik kettőt utána😂
2023. máj. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!