Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egyszer semmi pènzem nem volt...

Egyszer semmi pènzem nem volt de tènyleg kajára sem,és találtam a földön 7000 ft,aztán egyszer nem volt cigim ès a földön találtam egy dobozz Marlborot,ez vèletlen volt?

Figyelt kérdés
2023. máj. 23. 09:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ha harmadszor is megtöténik egy hasonló eset, akkor ez véletlen

Neked szerencse, az elvesztőnek pech. Egy szerencsés eset az volt, amikor az alkalmazottaim 20 mé ter magasságban egy hiddarut javitottak, és alattuk három személy beszélgetett, alig telt el pár perc, az egyik darujavitó elszalasztott egy kb. másfél méteres, 20-25 mm vastag, egyik végén hegyes feszitörudat. A VASRUD a három beszélgető között, csaknem egy egy méter mélységbe furodott a földbe. Na ez szerencse, nem az ötöslotton a főnyeremény.

2023. júl. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!