Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Most én megbolondultam vagy...

Most én megbolondultam vagy tényleg vannak szellemek?

Figyelt kérdés

Én az az ember vagyok, aki egyáltalán nem hisz az ezotériában, misztikumban, stb.


Viszont történnek olyanok mostanában, amit egyszerűen nem tudok megmagyarázni semmivel. A házban.

Az hogy nem hallucinálok, az bizonyítja, hogy a kutya is felriad éjjel a puffanásra például.


Tehát alszok éjjel és egyszer csak egy akkora puffanás van bent a SZOBÁBAN, tehát nem kint az udvaron, a szomszédban vagy bárhol, hanem konkrétan mellettem valahol, hogy nem tudok semmire gondolni, mi lehetett az. A kutya is felriadt, tehát nem képzlődök.

Máskor meg hangok keltenek fel. Mintha lenne valaki a szobában és hangot adna ki, de nem tudom megmondani, hogy ez most férfi vagy női hang.


Minden eshetőséget átgondoltam, hogy mi lehet ez, de egyszeren nem tudok rá magyarázatot találni.


Most amikor ezt írom, a szekrényen apró kopogásokat hallani, mintha valaki a körmeit kopogtatná egymás után.


Voltak más dolgok is. Megint csak a kutyát tudom felhozni, mint tanút, hogy ha a kutya ugat egy alakot az udvaron, akkor azt ugye nem hallucinálom?


Komolyan kérdezem, hogy most én megőrültem vagy pedig tényleg valami természetfeletti dolgok ezek? Nem értem.


2023. máj. 28. 05:16
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

A kutya felriadhatott arra, hogy te felébredtél, és ettől megváltozott a légzésed. És ugathatott olyat, ami messzebb járt, pl. egy macskát a párhuzamos utcában. A kutyáknak sokkal jobb a hallásuk.

A fa bútorok, parketta, gerenda, bármi, ami fa jellemzően este vagy hajnalban reccsenhetnek egy nagyot, amikor változik a hőmérséklet.

2023. máj. 28. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Nem hiszel ilyenekben, de az első gondolatod, hogy valaki/valami kopog meg áll valaki az udvaron 😂.
2023. máj. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

[link]

[link]


Ez a két racionális magyarázat jutott eszembe. Az infrahangok tudat alatt nyomasztóan hatnak az emberre, félelmet, (vizuális) hallucinációt is okozhatnak, egy elmélet szerint ez okozhatja a természetfeletti élményeket, vagy legalábbis egy részét.


A hipnagógia pedig átmenet alvás és ébrenlét között, szintén előfordulhat élethű hallucináció, de ez teljesen normális jelenség.

2023. máj. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Jaj, ez para! Én összetojnám magam, ha ilyeneket tapasztalnék.
2023. máj. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
Hát ezek mind szellemekre utaló jelek, ki kell hívni a szellemirtókat
2023. máj. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Hujuganakól?
2023. máj. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Tényleg vannak szellemek, kísértetek, de kicsi az esélye, hogy csak úgy random betalálnak téged.
2023. máj. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nagymamám meghalt,nálunk is történtek dolgok .

Egyszer pl a férjemmel szexeltunk,és konkrétan a szekrényből valaki kopogott nekünk

Esküszöm nem képzeltem,a férjem is hallotta és fel is ugrott...három kopogas volt,és jó hangos .(a bejárati ajtón nem kopogtatott senki,mert nem tud senki bejutni az udvarra a kutyák miatt)

2023. máj. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mer paráználkodtatok lelkem. Legközelebb a sejhajod is elveri. Na.
2023. máj. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!