Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik vonzás...

Szerintetek létezik vonzás törvénye?

Figyelt kérdés
Tehát létezik olyan hogy valamire nagyon vágysz, vagy mondjuk van egy célod az életben és azon jár az eszed 0-24, és azon kapod magad hogy hoppá, itt van az amire annyira vágytam

2023. máj. 30. 21:29
1 2 3
 1/21 Lucifer-666 ***** válasza:
42%
Letezik, mint a repülő sült galamb, ami még a szádba is bemászik...
2023. máj. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
16%
Ha létezne, mindenkinek mindene meglenne.
2023. máj. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
47%
Az ezotérián létezik.
2023. máj. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%

Annyit még, hogy már legalább 10 alkalommal kérdezték ezt.

Talán nézd vissza.

2023. máj. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
60%
Két, tömeggel rendelkező test egymásra vonzerőt fejt ki, ez az erő a két test tömegközéppontját összekötő egyenesen helyezkedik el, és mindkét test tömegével arányos, ugyanakkor a testeket egymástól távolítva csökken. A gravitációs erő egyetlen feltétele és oka a testek tömege. Minden test, anyagi összetételétől, halmazállapotától, hőmérsékletétől függetlenül folyamatosan kifejti a tömegéből eredő vonzerőt. Az erő bármilyen távolságból hat, bár a távolsággal gyengül, és a gravitációs erő el nem téríthető és nem árnyékolható.
2023. máj. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
31%
Igen létezik. Isten ott van minden atomodban, képes vagy bármit teremteni.
2023. máj. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Évekkel ezelőtt mikor összejöttem a párommal(most már a férjem)nagyon rossz anyagi helyzettel kezdtük a közös életünket

Szülőknek laktunk,kocsink nem volt(a férjem alma egy Audi volt,de még egy trabantra sem volt pénzünk),egyik napról a másikra éltünk,hiába dolgoztunk mindketten.

Akkor hallottam először a vonzás törvényerol.

Leírtam egy darab papírra ezt a szöveget:

Olyan jó,hogy végre rendes munkánk van,van két szép gyermekünk,saját házunk,és végre meg tudtuk venni azt az Audit amit annyira akartunk.

A papírt eltettem a sok hivatalos papír közé,és minden nap ezekre a dolgokra gondoltam

Éltet 13 év azóta,valamelyik nap pakolasztam a papírok között,amikhez évek óta nem nyúltam,és az egyik borítékok kiesett ez a papír.Mikor elolvastam atfutott a hideg a hátamon.

A férjemnek jólfizeto munkahelye van,saját házát vettünk,két gyermekünk született,és nemrég vettünk egy Audit magunknak.

Szóval aki nevét ezen vagy nem hisz benne,annak javaslom,hogy kezdjen hinni benne.

Én sem hittem először

2023. jún. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

Évekkel ezelőtt mikor összejöttem a párommal(most már a férjem)nagyon rossz anyagi helyzettel kezdtük a közös életünket


Szülőknek laktunk,kocsink nem volt(a férjem alma egy Audi volt,de még egy trabantra sem volt pénzünk),egyik napról a másikra éltünk,hiába dolgoztunk mindketten.


Akkor hallottam először a vonzás törvényerol.


Kiröhögtem azt akitől hallottam, nem írtam semmit sehova.


Viszont nem csak ezekre a dolgokra gondoltam minden nap, hanem tettem is értük.


Éltet 13 év azóta,valamelyik nap pakolasztam a papírok között,amikhez évek óta nem nyúltam,és nem találtam semmi érdekeset.Mégis atfutott a hideg a hátamon.


A férjemnek jólfizeto munkahelye van,saját házát vettünk,két gyermekünk született,és nemrég vettünk egy Audit magunknak.


Szóval aki nevét ezen vagy nem hisz benne,annak javaslom,hogy igyon egyet az egészségemre, és örüljön annak, hogy nem hagyta el a józan esze. Aki meg azt hiszi, ilyen marhaságok miatt alakul úgy az élete ahogy, nem pedig a tettei, cselekedetei miatt, az egy idióta.

2023. jún. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
8 asd el magad
2023. jún. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Minek vagy itt 8 ha normálisan nem tudsz válaszolni?nyilván az életet mindenki maga alakítja,viszont néha jól jön egy kis segítség...vannak emberek akik annyira el vannak keseredve,hogy mindent bevetnek,pl a vonzás törvényét.

Ha ettől jobban érzik magukat,akkor miért ne?ha ez a dremenyt nekik akkor ez ad.hat istenem.

2023. jún. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!