Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen nyugtató zenéket...

Milyen nyugtató zenéket szoktatok hallgatni youtubon? Olyanokra gondolok, mint pl. Bob Ramóna motivációs, nyugtató videói.

Figyelt kérdés
2023. máj. 31. 20:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, hogy lepontozták a kedves #7 számú válaszolót, pedig szerintem nincs a válaszával semmi baj.

Mindenkinek megvan az alapbeállítása, hogy mit szeret hallgatni, és aki power metalt vagy metalcore-t hallgat, annak egy symphonic metál számra is könnyen megy az elalvás, én is ilyen vagyok, és van, aki képes trash vagy death metálra is elaludni.

Gond nélkül elalszom egy melodic vagy symphonic metál együttes muzsikájára, de lefekvéskor nagyon szeretem a retro magyar és a klasszikus darabokat is.

Pl a Cyhra egy Melodic Groove Metal együttes, mégis vannak ilyen számai, amelyekre könnyedén el lehet szenderülni:

[link]

Vagy egy kicsit durvább, de mégis kellemes:

[link]

2023. jún. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/@OCBRelaxMusic


Nekem ez vált be, sokszor alvásra szoktam betenni halkan, olyanokat tudok aludni tőle hogy rendesen kipihenve, jódekvűen ébredek fel, és mellesleg azóta nincsenek rémálmaim és hülyeségeket sem álmodok.

2023. jún. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
2023. jún. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!