Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kinek működött már a menifeszt...

Kinek működött már a menifesztáció?

Figyelt kérdés
Első sorban a szerelmi manifesztáció érdekel, de meghallgatok minden féle sikeres manifesztációs tapasztalatot:)

#manifesztáció #szerelmi manifesztáció
2023. jún. 25. 19:35
A kérdező szavazást indított:
Sikerült egyszer már
Még sohasem sikerült
én csak szavazni jöttem
21 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Nekem mindennap sikerül sokszor
2023. jún. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

Én a Law of assumption technikát használtam eddig, ezzel sikerült pénzt szereznem, meg ilyen apróságokra használtam hogy pl. A futár előbb hozza a csomagokat.


Egyszer volt egy scrác akit hónapok alatt nem láttam, csináltam egy Love spelt (szerelmi varázslat). Olyan voltam mint egy boszi, fogtam egy kis üveget és minden alapanyaghoz beletettem a szándékomat is. 4 nap múlva láttam megint őt, de több nem sikerült :((



Szóval a manifesztáció természetesen létezik, de nem a technikán függ, csak annyi kell hogy jelen időben beszélj és éld át mintha már meglenne az adott dolog.

Addig kell tettetned míg ténylegesen valóra nem válik.

2023. jún. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%
Nekem pont az ellentettje működik
2023. jún. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 hosszúhajú ***** válasza:
73%
nekem meg félresiklik. bejön amit eltervezek csak más mondja a szöveget. kb olyan minthogy azt akarom hogy essen az eső, erre eltörik egy vízcsap. bejön csak nem úgy
2023. jún. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 NTBS ***** válasza:
50%

Én meg nem próbáltam.

Akit tud segíthet nekem.

2023. jún. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ebben élek... 10 éve falom a vonzást es a rezgés témáját. Hihetetlen sok jegyzetem van már amiket az évek alatt írtam fel a vonzásról es a csodákról., Bármit be lehet vonzani..

Ne szavazzatok le, igazat írtam.. állok elébe bárkinek, ha kell segítség, akár élőben is.. szívesen segítek megérteni a vonzás törvénye titkait :)

2023. jún. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 hosszúhajú ***** válasza:
100%
6. engem érdekel! konkrétan hogyan teszel éret? valamit biztos precízebben csinálsz mint mi.
2023. jún. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#6

Engem is érdekelne, hogy mi a módszereid

2023. jún. 27. 15:37
 9/16 anonim válasza:
Engem is érdekelne 08:08
2023. jún. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A rezgés a titka. Értem ez alatt, hogy át kell baromira érezned, amit kapni akarsz és tedd megtörténté. Te akarsz egy Parker tollat. Egy kis mantra : Már megvan a tollam, imádom használni, csodásan ír, isteni a színe is, stb stb... érezd a tollat.

.. Mielőtt bárki lepontozna, nem engem pontoz le, mert én ebben élek, ez csak a jéghegy csúcsa volt, amit leírtam nektek most... megtanultom alkalmazni az univerzum törvényeit :) És egyik álmom, hogy élőben indítsak egy klubot a témában :)

2023. jún. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!