Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek, mi ez az érdekes...

Szerintetek, mi ez az érdekes változás a Schumann rezonanciában?

Figyelt kérdés

A rezonancia mintázata eddig eléggé kaotikus képet mutatott, - leginkább a közelgő földrengések jeleihez hasonlított, most viszont inkább tűnik egyfajta "sormintának". Talán az emberi DNS aktiválásához járul hozzá, -egyáltalán, mi lehet az oka ennek a hirtelen változásnak?


https://www.youtube.com/watch?v=IZbWAI0ita8&t=18s



#Schumann rezonancia
2023. jún. 27. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, én is követem évek óta a Schumannt és ami a napokban történt, arra még sosem volt példa!! Mintha egy dallam lenne, kottából olyan szépen es rendezetten rezeg a Föld...EZT tapasztalt és tanult emberek erősitik meg, akik ezzel a témával foglalkoznak, hogy valami valóban változik a földön és ezáltal a rezgésben is.. :) Én is foglalkozom a rezgésekkel hobbi szerűen -a vonzással- és nálam is brutál csodák történnek néha :)
2023. jún. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, az új mintázat olyan rendezett, hogy valószínűleg valamilyen komolyabb változást generál majd. ha befelé figyel az ember, akkor már érzékelheti is ezt. :)
2023. jún. 27. 12:32
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
A HAARP működik rendesen. Összezavarja a Föld anyácska saját bioritmusát. Tehát kinek mit intézett az illuminati🤔
2023. jún. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
3/3. Lehet abban is valami...hisz minden ok és okozat...
2023. jún. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Grimfox ***** válasza:
79%
Hát mostanában elég erős volt a naptevékenység, ha jól rémlik, volt pár nagyobb napkitörés, emellett az El Nino is éppen visszatért, ami az időjárást, és ez által a Schumann rezonanciát is befolyásolja. Megeshet, hogy a gyakoribb elktromágneses kisülések miatt közelebb került egy ritmikus állapothoz a rendszer. Ha meg a napszél befolyásolta, akkor elég erős behatás érte kívülről az ionoszférát, hogy elnyomja a földi eredetű kisülések okozta változásokat.
2023. jún. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

Hát ez már lezajlott..Pár napja olvastam egy reikistől,hogy megváltozott a képességük,meg kibővült az eszköztáruk is és aki nem tudta felvenni most az energiákat az nem fog tudni gyógyítani pl..

Meg még énis éreztem,hogy 2 hete nyomják rám a negatív energiákat sűrű volt körülöttem a légkör és 3. nap után mintha kicseréltek volna olyan súlyokat engedtem el...


Én nem igazán értek hozzá,de szerintem ez 1 koncentráltan fénykódokkal megtöltött energiacsomag volt amit csak az orosz mért a legtisztábban...

Napkitörés,napszél eddigis volt de az nem dalol,(csak a fény) szóval ezmiez..

A spiris Shumann fehérfény lesők szerintem pont ezt várták,nem pedig a sima gammákat amik fejfájást,álmatlanságot miegymást okoz..


Aztán ezt találtam:


[link]


A Voyagers anyagokat a Shana fordítja én nem ismerem..

2023. jún. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Érdekes perspektívákat vázoltok, - köszönöm a hozzászólásaitokat! :)
2023. jún. 28. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!