Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit lehet tudni azokról a...

Mit lehet tudni azokról a feltételezésekről (áltudományos ismeretekről?), amik azt feltételezik, hogy Isten trónja egy űrhajó volt?

Figyelt kérdés
Hallottatok már erről?
2023. jún. 28. 15:54
 1/5 Kólauborkával ***** válasza:
55%
Én még Isten trónjáról sem hallottam. Max felhö formájában, hisz ö az a kedves úr, aki ott fent csücsül és mosolyogva néz le ránk, nem?
2023. jún. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
ezotéria
2023. jún. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

Igen, fantasztikus novellát olvastam régen a Galaktikában (Sci-fi újság volt), hogy Zeusz és az istentársai emberszerű földönkívüliek voltak és a homo sapiens felemelkedése nekik köszönhető.

Érdekes írás volt, különösen hogy elég jól ismertem az antik görög mitológiát és voltak benne párhuzamok az istenek ellentéteivel kapcsolatban.

Egyszerű szórakoztató történet volt, nem valami hoax, ezotériás komolysággal írva, így hát élvezhető volt olvasni.

Sajnos nem emlékszem már a címére és az írójára sem.

2023. jún. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27%
Klasszikus áltudományos téma. Ha érdekel, keress rá Erich von Daniken munkásságára, ő volt ezeknek a szórakoztató paleoasztronautikai elképzeléseknek az első szószólója. A youtube-n több filmje magyarul is megnézhető.
2023. jún. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es, amúgy nem ő volt az első. A sumer történelem, király lista azért megér egy rápillantást😃
2023. jún. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!