Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha véráldozok leragaszthatom...

Ha véráldozok leragaszthatom a sebet?

Figyelt kérdés
Kezdő újpogány vagyok, Freyjának és Fenrirnek szoktam "áldozni" (van egy ékszerem, amit péntekenként vérezek egy picit, a hüvelykujjam szoktam megvágni zsebbicskával). Mivel nehezen véredzem, mélyen kell vágnom, ráadásul elég hosszú egy ilyen vágás. A mindennapi feladataimban (házimunka, edzés...) Zavarni szokott a seb. Azon gondolkodtam, mi lenne, ha raknék rá ragtapaszt amikor csinálok valamit, azonban nem vagyok benne biztos, hogy ez "vallásilag" megállja a helyét. Mivel a skandináv hitvilágnak nincs egységes teológiája, én nem látok problémát, de örülnék egy hozzáértő véleményének is.

2023. jún. 30. 11:57
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
A "nehezen véredzés" oka lehet keringési zavar, szívelégtelenség, alacsony vérnyomás. Kérj beutalót kardiológiai kivizsgálásra. Fontos, hogy ne csak EKG-t csináljanak, hanem szívultrahangot is. Illetve ha ezek nem vezetnek eredményre, egy koszorúérfestést is érdemes lehet csinálni. Míg nem jutsz el orvoshoz, a galagonyateát vagy galagonya kivonatot tartalmazó gyógykészítményeket ajánlom!
2023. jún. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

Öhm.. Fenrir nem isten, miért áldozol neki?


És miért az ujjadat vágod meg? Miért nem mondjuk az alkarodat? Ott nem lenne útban a hétköznapi tevékenységekben.


Egyébként kizártnak tartom, hogy ne lehessen bekötni a sebet. Gondolj bele a régi időkben egy kezeletlen nyílt seb elég nagy eséllyel elfertőződött és belehaltak az emberek. És ugyan a skandinávok híresek voltak a tisztálkodási szokásaikról, de ez is csak a heti 1 fürdést jelentette kb, nem pedig azt, hogy minden szennyezéssel járó tett után kezet mostak. Szóval tuti, hogy be volt kötve a sebük.

2023. jún. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Én a kardiologus helyett inkább pszichológust ajánlanék. Ez nagyon nem normális dolog.
2023. jún. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
Áldozd fel az előttem szólót, szerintem az mindent megold
2023. jún. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
4, nemjó, az emberáldozatnak mindenképpen önkéntesnek kell lennie.
2023. jún. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha eleget kínzod fogja akarni :)
2023. jún. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vagy a 4-es idiótát is feláldozhatod egész nyugodtan. Legalább egy barommal kevesebb. ;)
2023. jún. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kezdőként vigyáz az entitásokkal szerintem...
2023. júl. 1. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Megpróbálok mindenre egyben reagálni.


Voltam már kardiológusnál a közelmúltban, nem mutatott semmi rendellenességet a vizsgálat. Az emberáldozattal kapcsolatos tippeket is köszönöm, de egyenlőre ezzel nem élnék :)


A hármas válaszadónak pedig ezt mondanám: Nem mindenki "beteg", vagy hasonlók, csak mert nem úgy gondolkodik, mint te. Nem tudom, ateista vagy, keresztény, vagy bármi egyéb, ezzel nincs baj, csak kérlek, ne ítéld el azokat, akik nem azt vallják, amit te. Megvagyok pszichológus nélkül is, köszönöm, én lehet, hogy elég sajátos módon teremtek magamban egyensúlyt, lehet, hogy ebben neked a pszichológus segít, ez pedig tök jó! Mind mások vagyunk, de én kívánom neked, hogy valahogy megtaláld a nyugalmadat, még ha nem is úgy teszed, ahogy én. Legyen szép napod! :D


8-as: én igyekszem, ezért kis lépésenként haladok, de nagyon köszönöm a tanácsot :)

2023. júl. 1. 22:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag csak a trollokra és kötekedőkre reagáltál, arra az egy szem válaszra, ami a kérdésre jött, arra nem:D (2es)
2023. júl. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!