Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van az elektromos készülékekne...

Van az elektromos készülékeknek aurája?

Figyelt kérdés
Még nem tanultam meg az auralátást, de van olyan aki látja az aurákat? Elektromos készülékeknek, okostelefonoknak van aurájuk? Képesek ezek a készülékek hosszú kézbevétel után átvenni vagy megváltoztatni valakinek az auráját? Mondjuk ha van egy Apple Watch a kezemen már hónapok óta (kezemen is töltöm) akkor ha van egyáltalán aurája lehetséges, hogy átvette az aurám színét, lehet ugyanolyan aurája és ugyanolyan energiái mint nekem? És az igaz, hogy az elektromos készülékek képesek elszívni az energiámat? Ez mit jelent pontosan? Később fog lemerülni az Apple Watch-om akkumulátora mert felhasználja az energiámat? Ez lehetséges?

2023. aug. 15. 13:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Oké
2023. aug. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

Elektromos készülékek, mint pl. okostelefon képes megváltoztatni az aurádat.


Mondjuk ha olyan tartalmakat fogyasztasz vele, amik örömmel töltenek fel, akkor az az aurádra is pozitív hatással van.

Ha olyan tartalmakat "streamelnek" be neked, amik fájdalmas emlékeket élesztenek fel benned, az negatív hatással van az aurádra is.


Nem hiteles forrásból hallottam, hogy egyre népszerűbb az emberek személyre szóló trigger zenékkel történő b@szogatása.

A forrásom azt mondta, hogy azért, mert egyre olcsóbb a megvalósítása.

Ugye sok a fiatal "zenész". Bagóért is csinálnak ilyen zenéket vagy csak úgy, mert felprovokálták őket.

Ugye a másik, hogy már algoritmusokkal, AI-val is simán csinálnak ilyen műveket, olcsón, egyszerűen, gyorsan.

Plusz tényező az internet, szociális háló, a monopol cégek susmusa és az emberek nyomonkövethetősége (pl. mobil telcsi).

Régebben még nagyjából megelégedtek a társadalmi mozgalmak zenével történő triggerelésével, manapság már nagyobb a katyvasz.


[link]

2023. aug. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De én nem ezt kérdeztem!!!!!! Az érdekel, hogy az okostelefon kisugárzása hatással van-e az aurára!!!
2023. aug. 15. 13:50
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

# 13:50


Oké, szóval az audiovizuális kimenetét nem tekinted kisugárzásnak.


Nem vagyok tudós. Elektromágneses kisugárzása biztos, hogy van, de az elvileg a legtöbb esetben kis tejesítményű.


A váltakozó elektromágneses tér váltakozó elektrosztatikus térerőt hoz létre. Ez erőhatást fejt ki a dipólusos molekulára és váltakozó elektromos áramot hoz létre vezető anyagokban.

Mobilkommunikációs eszközöknél ezek frekvenciája azthiszem MHz - GHz tartományban van (nagyon magas), az indukált váltakozó feszültség meg nagyon kicsi. Szóval nem okoz elvileg gyors és látványos hatást a fizikai testben.


Azért én, ha tehetem, vezetékes headset-el telefonálok.


Elmehetnél a BME Maxwell egyenleteket tanulni, mert ez közel sem egyszerű téma.


Úgy gondolom, hogy rengeteg kutatást tettek már sokan abba, hogy hogyan lehet fizikai gépekkel az ember finomenergetikáját (észrevehetetlenül) szétbarmolni vagy finomabb módon befolyásolni.

2023. aug. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

"Még nem tanultam meg az auralátást..."


Szerintem ez nem olyan dolog, amit csak úgy meg lehet tanulni.

2023. aug. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Hogy toltod az apple watchot a kezeden?
2023. aug. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"Szerintem ez nem olyan dolog, amit csak úgy meg lehet tanulni." De igen! Van rá módszer! Ha egy fehér háttér előtt áll egy ember (mondjuk egy internetes képen) és odateszel mellé egy pontot és arra koncentrálsz és nem nézel rá egyszer sem az emberre akkor elkezd megjelenni az aurája de nem szabad odapillantani! Először fehérnek néz ki aztán sok gyakorlás után meglátod a színét! Tényleg működik csak én még nem fordítottam rá időt, próbáld ki!

"Hogy toltod az apple watchot a kezeden?" Meglazítom a szíját és beteszem alá a töltő dockot.

2023. aug. 21. 15:10
 8/11 anonim ***** válasza:
És ott állsz a konnektor mellett 1 órát mig feltölt? Az igen...
2023. aug. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Ha egy fehér háttér előtt áll egy ember (mondjuk egy internetes képen) és odateszel mellé egy pontot és arra koncentrálsz és nem nézel rá egyszer sem az emberre akkor elkezd megjelenni az aurája"


Ha olyan biztos vagy benne, hogy az az aura lesz, akkor hajrá.


Nekem gyanús, hogy van egy adatvesztéses tömörítéssel csomagolt internetes fotó, amit egy olyan géppel készítettek, ami az emberi szem által érzékelt fénytartományt rögzíti, akkor ezt a képet nézegetve te akárhogyis a lefényképezett ember finomenergetikáját fogod látni.


De hajrá, ha ezt elhiszed és elég meggyőzően csinálod, akkor jól megélhetsz belőle.

2023. aug. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

“Meglazítom a szíját és beteszem alá a töltő dockot.”


Taníts mester!

2023. aug. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!