Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek van jelentősége...

Szerintetek van jelentősége annak, ha minden nap angyalszámot látok? Más is tapasztalt már hasonlót?

Figyelt kérdés
Mostanában folyton a 11:11 -el vagy a 111-el találkozom valamilyen formában. Igaz elég sokat gondoltam arra, hogy miért nem kapok "jeleket" az univerzumtól, mert most nagy szükségem lenne rá. Aztán elkezdtem éjszaka is meg napközben is éppen 1:11 perckor vagy 11:11-kor az órára pillantani. Majd arra gondoltam, hogy a tudatalattim állította be a belső órámat és azt kértem, hogy más formában lássam már ezeket a számokat. Erre másnap reggel 111 ft-ért vettem egy paprikát, lemértem majd pontosan 111 ft volt az árcímkén. Sőt tegnap este egy olyan álmom volt, amiben egy ismeretlen nő próbál arról meggyőzni, hogy bízzak és higgyek már magamban, majd felébredtem és különösen jó érzés, boldogság és béke töltött el, és természetesen 1:11 percet mutatott az óra, amikor oda pillantottam. Szerintetek van ennek jelentősége vagy csak a tudatalattim játszadozik velem? Volt már hasonló tapasztalata másnak is?
2023. aug. 28. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Medium vagy.
2023. aug. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Grimfox ***** válasza:
80%

Nálam ez rendszeres, de nem különösebben tulajdonítok neki jelentőséget, mert tudom az okát. Abban igazad van, hogy a tudatalattid "állította be" ezt a dolgot, de ez nem korlátozódik időre. Ez mintakeresés. Ismétlődő számok, formák, szavak és mondatok, nagyon sok dologra ráállhat az elme. Én is sokszor látok bizonyos számokat, emellett szokatlanul sok négylevelű lóherét találok(nem keresem, csak meglátom). A jelenségnek addig nincs jelentése, amíg te nem adsz neki. Pl ha látsz egy rendszámot, ami 111-es számmal végződik, akkor valami jó fog történni veled. Vagy ha az órán látsz 1:11-et, vagy 11:11-et. Egy idő után az agyad keresni fogja a számhoz rendelt "jó dolgot", és kisebb nagyobb szerencsés "véletleneket" fogsz tapasztalni. Ez egy jó kis önszuggesztiós trükk, amivel pozitív dolgokat tudsz találni az életedben.

Fontos, hogy ne köss negatív dolgokat ilyesmihez. Te döntsd el, hogy mit kapcsolsz hozzá, de ne legyen túl pontos meghatározás. Ha azt gondolod, "láttam ezt, ma szerencse ér", az jó, mert a szerencse bármi lehet. Ha azt gondolod, hogy "láttam ezt, megnyerem a heti ötös lottót", akkor csalódás fog érni.

2023. aug. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Szerintem semmit nem jelnt.
2023. aug. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szokták mondani, hogy mindig az tűnik fel neked, ami épp az eszedbe jár. Például, mikor szerelmes vagy, a tömegben mindig őt látod. Keresed a szemeddel, persze sosincs ott, csak belelátod. Vagy mikor veszel egy új kocsit, akkor tűnik fel az utcán, hogy hány ugyan ilyen kocsi járkál még az utakon. Én is voltam úgy, hogy az eszem 1848-as forradalom körül keringett, és ezt a dátumot utána mindenhova beleláttam. Például az órámon 18:48 volt. Vagy épp a fűkaszámnak 18/48-as volt a sorszáma, stb. Tehát, ha mindenhol kutatni fogod a szemeddel az egyeseket, akkor fogsz is még találni belőle bőven.
2023. aug. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy bizonyos pontig azt mondtam volna hogy ennek semmi jelentősége, de miután rájöttem hogy vannak irányított dolgok az életben, így már elhiszem hogy ezeket az eseményeket valami elrendezni.

Már csak arra kellene rájönni hogy ki és hogyan teszi


De igen, lehet jelnek venni

2023. aug. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én kamaszkoromban egy ideig mindig 22-es számot szúrtam ki mindenhol, de egy idő után már kb néztem a rendszámokat meg a kapukat, hogy na biztos megint, és egy csomószor nem az volt, de ha igen, akkor ott volt az önigazolás, hogy nah ez jelent valamit. Semmit se jelentett 😂
2023. aug. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Matematikus vagyok, de bevallom őszintén az angyalszámokról sosem hallottam. 😂🤣
2023. aug. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A négyes hozzászóló jól leírta.
2023. aug. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az 1-es aktivitást, a 2-es passzivitást jelent.

Ha mesterszámként értelmezzük őket, akkor hatványozottan.

2023. aug. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!