Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szkeptikusoktól kérdezem:Nem...

Szkeptikusoktól kérdezem:Nem unalmas, hogy nincsen semmi ezoterikus dolog, hanem minden a világon véletlenszerű és egysíkú?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy a szkeptikusoknak nem unalmas az életük úgy,hogy tudják,hogy semmiféle természetfeletti jelenség nem létezik?Nem unalmas így nekik az élet?
2010. okt. 16. 17:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
45%
Hát biztos unalmasabb, mintha a rézf*szú bagolytól, meg gonosz varázslódémonoktól rettegnék állandóan....
2010. okt. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
68%
Hmm nekem egyáltalán nem :) köszi a kérdést
2010. okt. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
51%

Gondolom azért szkeptikusok, mert van elég dolguk, lefoglalja őket a való világ és nem próbálnak minden féle természetfeletti dolgokról gondolkodni.

És különben is nem is értem ezeket a vitákat, semmi bizonyíték nincs se ufóról, se szellemről.

Van egy műsor, most nem ugrik be a címe, vizsgálták a horoszkópot és hasonlókat... mind bundának minősítették.

Mikor kicsi voltam én is hittem sok mindenbe, de ahogy ember idősödik rájön, hogy ez mind beetetés, valaki jól meggazdagszik ezekből.

2010. okt. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
95%

Nem, nem unalmas nekem így az élet, mert szerintem a természetben előforduló spontanitás és véletlenszerű eseményfolyamat sokkal többsíkúbb és színesebb, mint az, amit az emberi elme behatárolt képességei el tudnak képzelni. Az emberi elme csak olyan dolgokat tud elképzelni, amiket már látott a természetben, és ezeket kombinálja össze valami "újdonsággá".


De a természetben előforduló változások teljesen megjósolhatatlanok és véletlenszerűek.


Pl. ha egy emberhez hasonló intelligenciájú UFÓ-faj meglátogatta volna a Földet 400 millió évvel ezelőtt, melyik bírta volna elképzelni, hogy az ősi bojtosúszójú halak uszonyai végén lévő kis recéket, egynap ennek az ősi halfajnak az egyik leszármazottja zongorázásra fogja használni?

2010. okt. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ők jól elvannak a materiális dolgokkal: pénzgyűjtés, holmik felhalmozása, új receptek kipróbálása, szerelem, karrier a munkahelyen, kocsi mosatás, sport, sörözés a haverokkal stb stb.

Kár, hogy ennyi minden vackot kell kitalálni azért, hogy nem legyen unalmas az élet. :)

2010. okt. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
szerinted Vago Pistanak unalmas az elete? koztudott hogy nagy szkeptikus.. meg szkeptikus konferenciakra is jar:D
2010. okt. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
16%
Nem unalmas egyáltalán!Nekem a tesóm ilyen nagy spiriuális,néha gúnyolom is ezzel..,meg olyanokat mond hogy a nagy gonosz feketék uralják a világot..,meg hogy majd nem lesz pénz hanem felváltja a cserekereskedelem,ha a földbolygó olyan állapotba kerül,hogy kevés lesz az élelem és az időjárás szélsőséges lesz!Hát erre mit mondjak??:D sztem kicsit racionálisabban kéne gondolkodnatok ezekről és nem mindent benyelni..,pl. hogy megszünik a pénz..!-.-"
2010. okt. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Hmmm.. idáig nem mertem volna teljesen őszintén, biztosan kijelenteni hogy szkeptikus vagyok... De amint elolvastam ezt a választ:


"Szerintem ők jól elvannak a materiális dolgokkal: pénzgyűjtés, holmik felhalmozása, új receptek kipróbálása, szerelem, karrier a munkahelyen, kocsi mosatás, sport, sörözés a haverokkal stb stb.

Kár, hogy ennyi minden vackot kell kitalálni azért, hogy nem legyen unalmas az élet. :)"


rájöttem, hogy nem.. én nem vagyok ilyen beképzelt sznob :)

Helló, unalmas, szkeptikus élet :) én így szeretlek..

2010. okt. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
46%

" pénzgyűjtés, holmik felhalmozása, új receptek kipróbálása, szerelem, karrier a munkahelyen, kocsi mosatás, sport, sörözés a haverokkal stb stb"


A szexet még kihagytad,az is fontos ám!!!Meditálni majd ráérek ha már a kopiban fekszem!:D Nekem ez az ÉLET amiket itt felsoroltál példáknak!!!

2010. okt. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
nem, nem ;)
2010. okt. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!