Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kineziologus után rosszabb?

Kineziologus után rosszabb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kedden voltam kineziologusnal életemben először, szorongás, stressz kezelés miatt, rossz gondolatok elűzése érdekében.

Nagyon sok mindenre felnyitotta a szemem, sőt, jó is volt, én úgy éreztem. Már másnap alkalmazni kellett az elsősegély cseppet, mert nagy szorongás jött rám. Az utóbbi időben pedig a a fizikai tünetekért felelős szorongás már annyira nem volt extrán jellemző. Ilyenkor nyom a mellkasom, nehezen kapok levegőt. A nehéz légzés nagyon ritka volt, eddig. Ahogy felnyitotta a szemem, napokon belül rosszabb lett. Pénteken már volt nehézlégzésem, azóta mindennap sírok, total rottyon érzem magam. Használtam ma reggel újra az elsősegély cseppet, 7x kell csepegtetnem.

Ez normális, hogy ennyire gáz lett újra? Érdemes megijednem?

Jelenleg elveszettség érzésem van, a kezelés óta úgy érzem, nem találom a helyem, a párkapcsolatom fos, szívesen elfutnék a világ elől. Se egyedül, se mással nem jó!

Meddig tart ez így?



2023. szept. 2. 10:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Sok negatív élmény van egyszerre:

- honvágy

- párkapcsolat rámegy a házfelújításra

- rossz környék, szomszédság

- egy picit szerintem gyászolom a munkahelyem, 6 év után felmondtam, mert nem éreztem már megbecsülve magam. A felmondási idő lassan telik.

- sajnos sokszor figyelem magam és a testi tüneteket: nehezen nyelek, étvágyam alig van, mintha ülnének a mellkasomon, ver a szívem, félek hogy ebben az állapotban maradok sokáig. Egy ideig nehezen, vagy rosszul aludtam, most nem feltétlenül jellemző ez. A mellkasi diszkomfort érzés olyan, mintha menekülnék, de nem tudok.

Elfogadóbbnak és türelmesebbnek kellene lennem.

A fent említett okok közül nem sokat tudok egyedül megoldani, a fele inkább olyan, hogy el kéne fogadni. De az elengedés - elfogadással vannak problémák, meg azzal, hogy állandóan kutatom a gyógyírt, hogyan ne foglalkozzak a testi tünetekkel.

2023. szept. 2. 13:54
 12/16 anonim ***** válasza:
68%

Amíg kutatod a gyógyírt, hogyan ne foglalkozz testi tünetekkel, aközben is pontosan azzal foglalkozol.

Az a bajod, hogy most már teli van az a bizonyos pohár és a túlfeszült idegrendszer már testi tüneteket produkál, mert fortyogsz belül, mint egy robbanni készülő kuktafazék.

Ez természetes. Egyrészt nyugodtan mutasd ki, éld meg a negatív érzéseidis, másrész segíthet, ha a testi tüneteid elyett az elérendő dolgaidra, céljaidra fordítod a figyelmed, meg lazits, pihenj, kapcsolódj ki. Kellenek ilyen leszarom-napok.

A kineziológus jó. Ne add fel a kezelést. Végül jó lesz, megtisztít majd ettől a sok elnyomott feszültségtől.

2023. szept. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) sokat jelent!
2023. szept. 2. 22:10
 14/16 A kérdező kommentje:

Eltelt több mint egy hét, és sajnos nem lettem jobban sőt...érzem, hogy egyre mélyebb. Este már olyan gondolataim támadtak, mi van ha megőrülök és közveszélyes leszek, hogy nem lábalok ki ebből. Felkerestem egy pszichológust is.

Sajnos ez egy hosszú út lesz, és sajnos emellé újra elkezdtem nem aludni.

Egy kicsit bánom a kineziologus segítséget, mert én úgy mentem oda hogy már épp kezdtem jól érezni magam.

Remélem ennél már csak jobb lesz, ha mondjuk letelik végleg a felmondási időm.

Csalódott vagyok, mert az elmúlt két hétben itthon voltam, és azt hittem nyugisabb leszek, de pont ellenkezőleg.

Na mindegy.

2023. szept. 9. 11:06
 15/16 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Hogy vagy azóta?
jan. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mi a rosseb az az elsősegély csepp? Miféle szélhámoshoz kerültél te?
jan. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!