Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A színes rajzolat egy virágon...

Arpi1969 kérdése:

A színes rajzolat egy virágon vagy a színes mintázat egy prémes állat bundáján az valójában egy képeslap amit a Teremtő-től kaptunk?

Figyelt kérdés
Tudom hogy DARWIN szerint ez csak magától jött minden létre a véletlen segítségével, de szerintem inkább a Teremtő rajzolta ilyenre mert magától még soha semmi szép nem jött létre az állatok és a növények pedig különlegesen bonyolult módon remekbe vannak öltöztetve a pompás bundákban és tollakban és színes pikkelyekben. Nemtudom ki volt a Teremtő de csodaszép élőlényeket teremtett és sok millió fajt és fajtát szóval nem kis teljesítmény. A kérdés továbbra is az, hogy ezek a szép színes állatkák és csodás illatos növények valójában Üzenetet Hordoznak mint egy Képeslap ???

#Teremtő #Darwin #üzenet 100 millió év távolból
2023. szept. 3. 00:27
A kérdező szavazást indított:
Igaza van a kérdezőnek 100%-ban
A kérdezőnek most se nincs igaza
Darwin-nak van igaza azért tanítják őtet
7 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Bármilyen üzenet létezése teljesen felesleges, ha a címzett nem érti.
2023. szept. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Darwin nem azt mondja, hogy magától jött létre.


Továbbá ignoranciából fakadó logikai hibák.

2023. szept. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Az állatok mintázata úgy jön létre, hogy van néhány alaptörvény, és ez alapján bizony magától jön létre, a véletlen szabja meg.

De így megy az íriszminta, ujjlenyomat, stb.

Amúgy meg én is azt mondom, amit az egyes.

2023. szept. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#2 Mit mondott, esetleg azt, hogy Isten teremtett mindent, csak nagyon lassan? Én úgy tudom, hogy hívő volt.
2023. szept. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Darwin hívő volt, aztán idős korára már inkább agnosztikus.

A tudás sokat jelent, jó esetben a hit csak utána jöhet.

2023. szept. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#4

Kit érdekel, hogy valaki hívő?

Rengeteg hívő van, aki a vallásával teljesen ellentétes kutatásokat végez.


Nem inkább arról kellene beszélni, hogy mi igaz ebből vagy ő hogyan jött a konklúziójára?

2023. szept. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%
Nem tudom, hogy hordoz e üzenetet, hacsak nem azt, hogy minden egy nagy összefüggésben lett megteremtve. A virágnak jó az illata, hogy a méhecske is megtalálja, majd beporozzon. A kaméleon próbál elrejtőzni. A mérgező béka már kinézetre is riasztó feltűnő, mert meg tudja védeni magát a méreeggel, míg a méreggel nem rendelkező béka inkább pont, hogy bele simul a környezetébe stb stb. A mélyben úszó ragadozók világítanak, hogy oda csalják a prédát, a sivatagi róka nem csak jobban hall, de kevesebbet is izzad a nagyobb füle miatt stb stb.
2023. szept. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%

#7

Ezzel a kommenttel mit akarsz mondani?

2023. szept. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!