Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Újjászületés a piros és kék...

Újjászületés a piros és kék energiától ami eggyesül középen egy nagy fehér fénnyé ?

Figyelt kérdés
Szóval volt egy mikro álmom és abban történt meg velem az a jelenség hogy anyám hangja piros fényként apámé meg kék fényként narrálták le az életem majd eggyesültek középen egy nagy napszerű fehér fényben. Nagyon kellemes érzés volt, igazi béke, sőt isten élmény is ha úgy fogjuk fel. Majd levegőt vettem és felébredtem. Olvastam Müller Péter könyvében hogy ez lenne az újjászületés vagy valami hasonló nyilvàn nem véletlen irta le ő is azt amit tapasztaltam. Valaki tud valamit erről a jelenségről?

2023. szept. 5. 10:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
62%

általában ida-piros vagy vörös- női.

pingala-kék vagy fekete- férfi. (vagy fordítva, már nem emlékszem.

szuszumna az fehér és semleges, leginkább ezen futnak fel az előző energiák és a kundalana kígyó.

ida, pingala, szuszumna azok nádik ha jól emlékszem.

Azthiszem Váradi Tibor és Rudolf Steiner is írt amit fent kifejtetted.

2023. szept. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Valószínűleg ez lehetett az mert amikor ez történt és utánna kicsit megörültem és deperszonalizációs valamint derealizációs élményeket éltem át. Azt hiszem így járnak a szellemi betörők xD
2023. szept. 6. 03:11
 3/25 anonim ***** válasza:
Nem fordítva van? Nem a kék a női és a vörös a férfi?
2023. szept. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

#3. hsz vagyok. Talán a Bardo Tödolban le van írva a kérdésedre a válasz. Mármint magára a könyvre gondolok, nem csak a Wikipédia szócikkre, de utóbbit is el lehet olvasni.


Hogyan érted el a fent leírt élményt? Mikor olvastál erről?


Nálad spontán módon megtörtént?

2023. szept. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

4es azért az túlzás hogy spontán a lényeg hogy behasisozva elkezdtem sámán zenére mély lelki gyakorlatokat csinálni, mondhatni meg idéztem a lelkem sötét éjjszakáját (C. G. Jung) amitől ledobta a láncot az elmém és napokig nem tudtam aludni. Kezdtem megőrülni minden féle szent dolgot értelmeztem újra pl a keresztre feszítést stb rendesen kezdődő skizofréniás tüneteim voltak. Szóval kimerültem idegileg az álmatlanságtól és amikor sikerült is elaludni egyből felriadtam a halàlfélelem miatt.(az alvàs is kis halál ugye a görögök szerint)

A lényeg hogy amikor lefeküdtem aludni akkor kialakult spontán az alvási apnoe. Tehát nem vettem levegőt csak az utolsó pillanatban. És akkor történt ez. Én arra gyanakodtam hogy az oxigén hiány miatt dmt kezdettel termelni a szervezetem. Kb ennyi azóta rendbe jöttem

2023. szept. 6. 14:03
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
A piros és kék energia összekeveredését már én is láttam, ami nálam ibolya lánként égett, de az a szívcsakránál volt. Egyébként szerintem minden egyes csakra pontnál,ahol találkoznak ezek az energiák ott kigyúlnak a fények. Jól írták előttem, hogy az az ida és a pingala és igen én is a női energiát láttam pirosnak a férfit pedig kéknek úgy mint te. Viszont,ha elértél a napkorongig és tényleg felfutott a kundalini akkor most szerintem tudnod kellene irányítani az energiákat.
2023. szept. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
#5. Köszi, hogy megírtad. Érdekes, amit írtál. Ha gondolod, írj még privátban. Más is érdekel. Pl máskor is csináltad már így? Egyedül voltál?
2023. szept. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

6os egyszer szex közben egy barátnőmmel is érdekes dolgot láttam. Konkrétan láttam a "fényt" egy pillanatra a szeretet fényét, kettőnk fényét, isten fényét ha úgy tetszik. Amúgy azt elfelejtettem írni hogy a kis esemény után halottakat is láttam.

Lehet tényleg a bardoban voltam.

Minden esetre azóta nem érzem magam valami rózsásan a szívemnél folyamtos szorítást érzek.

2023. szept. 6. 14:49
 9/25 anonim ***** válasza:

#8. Az jó. Erről így még nem hallottam. Hogy nézett ki az a fény, pl mekkora volt?


A kis esemény után hol láttál halottakat és hogy érted ezt? Holttesteket láttál vagy földhöz kötött lelkeket?


Szerinted miért van a szívednél szorító érzés? Hogy vagy? (Nem lehet, hogy megszállt vmi?)


Mást dolgokat is láttál?

2023. szept. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
A fény eggyértelműen a naphoz hasonlított. Ami felé "bele"szálltam. Életem legboldogabb érzése volt. Kicsit csalódott is voltam amikor felébredtem/vissza jöttem. Az a baj hogy így le írva rengeteg részletet kifelejtek ami kulcs fontosságú lenne.a halottak meg arcok voltak akikről félig meddig lemálott a hús. Viszont azokat a képeket felismertem tehát konkrétan tudom hogy mikor láttam őket azt hiszem. A szívem megazt hiszem szomorú, és fél. XD nem a haláltól hanem immàron az élettől.
2023. szept. 6. 15:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!