Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tapasztalatatok mar, hogy be...

Tapasztalatatok mar, hogy be tudtok vonzani embereket az eletetekbe?

Figyelt kérdés

Igazabol azon gondolkoztam regebben jo sok eve mindennap ketto gondolattal keltem es fekudtem. Orulten akartam ketto dolgot es evek utan bekovetkezett. Persze tettem is erte, de valahogy hihetetlen, mert mindketto kb iranyithatatlan dolog.

Mostanaban olvastam arrol, hogy szenelyekkel is mukodhet ez a dolog. Erdekelne van-e olyan itt aki hosszasan akar honapokig is ra volt fixalva valakire es elerte, hogy az a valaki felfigyeljen ra?

Van egy srac aki nagyon erdekel es mindig is erdekelt, de annyira nem foglakoztam vele. Hirtelen belepett az eletmbe, keresni kezdett. Talakoztunk parszor es most ugy latom erdeklodeset vesztette kisse iranyomba. Nem akarok tolakodo lenni igy nem bombazom semmivel. Viszont szeretnek valahogy kozelebe ferkozni jobban. Ti mit tennetek? Hogyan erhetem el?


2023. szept. 27. 09:48
 1/10 anonim válasza:
38%
-> Ezotéria rovat
2023. szept. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Ha el akarok érni valamit, egyrészt teszek érte, másrészt el is képzelem, milyen lesz, amikor az bekövetkezik. Nem vagyok ezo-bolond, egyszerűen csak igyekszem a céljaimra fókuszálni.


Pár héten belül szerintem ki is derül, hogy sikerült-e. 😀

2023. szept. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Vonzás törvénye, olvass utána, de vigyázz, hogy ne bolondulj bele az egészbe.
2023. szept. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
68%

Valóban vonzás törvénye.

Sikerűlt 20 év után bevonzani, bár voltak olyan évek mikor kevésbé gondoltam rá, de mikor rá gondoltam csak is pozitívan. Ám most kiderűlt hogy mindig is kölcsönös volt a vonzalom, persze tenni is kellett azért hogy az életem része legyen. Ám úgy vagyok vele, még mindig jobb később, mint soha.

Sok sikert, türelmet kívánok s mindig csak pozitívan 🙂

2023. szept. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Aki jo ember ismero az latja a masik szemeben ha azonos az erzelem vagy vonzodas , csak sokan nem jo ember ismerok es bemagyarazzak maguknak ami nem igaz. A jo ember ismeronek van tapasztalata mivel sok fele embertipussal talalkozott elete soran , tudja kik azok akik banthatjak,atverhetik,sunyik, vagy kedvesek, megertoek,baratkozo tipusuak stb.. jo ember ismero csak is tapasztalt ember lehet mivel ez nem egy adottsag ha nem az eleten soran osszegyujtott bolcseseg kulonbozo emberi kornyezetekbol.
2023. szept. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nehez kerdes, es nehez ez! Elegge elcsabitott a srac, de o nagyon ontorvenyu, fuggetlen, hatarozott.


Eros jeleket adott par napig, hogy erdeklodik irantam, sok dolgot felajanlott amikkel nem eltem legtobbszor, mert alpvetoen lassu jatekos vagyok. Lehet ebbol ugy gondolja nekem o nem kell, bar adtam ra jeleket, hogy nyitott vagyok.


En ugy erzem mi ketten nagyon osszeillunk, viszont nem akarom eluldozni azzal, hogy nyomulok.


Ezert maximum 1-2x szeretnek csak enyhe utalast tenni arra, hogy gondolok ra.. mivel eszrevettem o nagyon visszahúzódott es en ezt egy oldalrol ugy ertelmeztem, mert mar nem kellek megsem de masik oldalrol meg mi van ha kellek csak tul sokszor nem reagaltam ra?

2023. szept. 27. 11:40
 7/10 anonim válasza:
100%
Én nem bevonzom az embereket, hanem odamegyek hozzájuk vagy ráírok.
2023. szept. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Valóban létezik vonzás törvénye, de, el kell keserítselek, hogy így az életben nem leszel együtt a sráccal, hogy "finoman" jeleket küldesz, ami annyiból állhat körülbelül ahogy érzem, hogy mosolyogsz rá, köhögsz kettőt előtte, meg arrébfésülöd a hajad. Ez tipikus mostanában, és nem csak a lányoknál, az ember legyen egyenes. Vagy közölje vele mit akar, vagy engedje el és senkinek nem lesz rossz. Kérdezd meg tőle, ha kedveled, hogy elmentek-e valahová, ha már ő magától nem tudja.
2023. szept. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogyne ha valaki szar családból jön akkor fogja aztán vonzani a jó szar embereket
2023. szept. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elsonek a paliddal szakits utana menj ra mas caavora.
2023. szept. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!