Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Müller Péter miért gondolja...

Prométeum kérdése:

Müller Péter miért gondolja úgy hogy az élet játék?miért ringatja rózsaszín álomvilágban az embereket?

Figyelt kérdés
Szerintem puritán hétköznapok jòzan realitàsa van, ez az emberi élet és létezés természetes állapota, a melòba hobiba ki kell ténykedni önmagunkat és a ezt kell spirituálisan magas szinten megélni.A művészetek tudományok, a tudatos jelenlét a puritán hétköznapok jòzan létállapotában a valoság.Arròl szó sem lehet számomra hogy a világ a személyiség illúzió, csak az anyagi lelki dolgok kiteljesedése spirituálisan amire nyitott vagyok, és az élményekre.Alapjáraton a puritán hétköznapok jòzan létállapota áttetsző pohár víz, színtelen szagtalan ez az origo a kezdő pont.

nov. 6. 13:13
A kérdező szavazást indított:
Puritán hétköznapok jòzan realitàsa van
Az élet jàték
Az élet pokol
Az élet szorgalmi feladat
Az élet abszurd
Az élet szürealista iracionális
Az élet kegyetlen
Az élet tökéletes
11 szavazat
1 2
 1/19 Szervizmérnök úr ***** válasza:
58%

Zavaros szöveg, zavaros gondolatok.

Kérem a következőt!

(Pszichiátria.)

nov. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%

A hablatyolásodból semmit sem lehet kihámozni, aminek értelme lenne. De az élet az, aminek te megéled. Ha Müllernek játék, hát neki játék. Ha neked nem, akkor neked nem.

Nekem speciel szimulációra menne a voksom.

nov. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Mindig és minden körülmények között jòl vagyok, tudatosan jelen vagyok a puritán hétköznapokba, az élet sok torta szeletböl amin keresztül kilehet teljesedni.
nov. 6. 15:04
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek "játék", valakinek "pokol", különbözőek vagyunk, szerencsére!
nov. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Felfogástól is függ, ha nem csak a sáros pocsolyát nézed, hanem a benne megcsillanó aranyló napsugarat.
nov. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

Úgy látom a mai szó a “puritán” volt a “Hogyan mutassuk magunkat nagyképű sznobnak?” könyvből. Holnapra ajánlom a “fennkölt” szót.


Mellesleg ezért van tiltva a fű. Képzeljétek el, ha mindenki így próbálna kommunikálni, mert szét lenne szívva, mint emberünk.

nov. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
6, szerintem nem szív, neki ez az alapbeállítása. És le merném fogadni, hogy a puritán szó jelentését sem ismeri, csak kapott ajándékba egy "minden napra új szó"-wc papírt.
nov. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
nov. 7. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
40%
nov. 7. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
7-es de tudom egyszerű, szerény, fényüzéstöl mentes, hétköznapi ezt jelenti de önhatalmúlag a saját szajamize szerint használom ezt a szót.Lehet hogy be is öltözök Galla Miklosnak és csinálok ebből egy jò spirituális kabarét.
nov. 8. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!