Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért ilyen népszerű manapság...

Miért ilyen népszerű manapság ez a sok ezós, new age-es sületlenség?

Figyelt kérdés
Plusz a homeopátia. Bevallom, az asztrológia nekem is érdekes játék, azzal foglalkozom néha, de csak játék szintjén. De akkora iparág épül ezekre a hülyeségekre, a leghajmeresztőbb szekták is tömegeket vonzanak. Dől a pénz ezekre a helyekre. Emberek 30ezret fizetnek egy óráért a jósnak. Ha nem szégyellném, magam is felcsapnék jósnak.

nov. 7. 18:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert a valóság uncsi.
nov. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Manapság? Szerinted régen kevésbé volt népszerű?
nov. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szerintem nem uncsi a valóság, csak az emberek nem akarják megismerni a világot. De persze én nem tudhatom, másnak mi az uncsi.
nov. 7. 20:01
 4/13 A kérdező kommentje:
2: szerintem igen, egyre népszerűsödik.
nov. 7. 20:01
 5/13 Grimfox ***** válasza:
74%
A kérdésben benne volt a válasz. Iparágat építettek ki rá, és eladják a termékeiket. Annyi köze van az ezotériához mindennek, mint a napszélnek a vakbélgyulladáshoz. De meg lehet rajta gazdagodni. Azoknak, akiknek meg valami nagy hiány van az életükben, mert a hétköznapi szürkeség kiégeti őket, ez némi menedék. Ennyire csak a vallások hanyatlása óta rossz a helyzet. Előtte a vallás megadta ezt a kis támaszt, mehetett mindenki a dolgára, megvolt a szellemi háttér. Még ha sok esetben csak sekély is. Ez már nincs, és amúgy is nagyon lejáratják a nyugati vallásokat. A keletinek tűnő tanításokkal meg majdnem mindenkit meg lehet etetni, mert nem néznek utána a forrásanyagnak.
nov. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
A tablettaipar micsoda ? Vegyszerek pakura fémek mindenre , csak 2-3 hatás mellett 10-25 problémat okoz bizonyos esetekben mérgezest kómát . Sarlatanság . Műköröm smink plasztikai szépségsebészet szórakoztató gagyi tvk a valóság ?
nov. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6: feltételezem, a gyógyszeriparra gondolsz. Már hogy okoznának több problémát a modern gyógyszerek, mint amennyi hasznot hoznak? Emberéletek mentek tönkre olyan betegségek miatt, amiket ma napi két szem gyógyszerrel tünetmentessé lehet tenni. Hagyjuk már, milyen sarlatánság? A homeopátia, na az sarlatánság.
nov. 7. 22:25
 8/13 A kérdező kommentje:
A műköröm, smink, tv hogy jön ide?
nov. 7. 22:25
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
A homeopátia annyira sarlatánság, hogy nekem és az egyik ismerősömnek is segített egy nagyon komoly problémában.
nov. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A homeopátiás szerek olyannyira fel vannak hígítva, hogy kb víg amit beveszel. A “nekem és egy ismerősömnek” érv nem gondolhatod, hogy komolyan vehető. Tízezres nagyságrendű a résztvevők száma a kutatásokban.
nov. 8. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!