Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Amikor az ág is húz?

Baltaarcúu kérdése:

Amikor az ág is húz?

Figyelt kérdés

Van, voltak olyan időszakok, amikor minden sz-r összejön egyszerre?

Ez, az tönkremegy egyszerre, ez megszűnik, az átalakul stb stb...amikor az ág is húz, ahogy szokták mondani.

mi az ilyenkor, ami kimentett a mókuskerékből,balszerencséből?

Szerencsehozó valami?



jan. 12. 21:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

Szia!


Szerintem hinni kell!

Én nem vagyok vallásos, de hiszek Istenben, sorsban, az angyalokban... 🙏 Rendszeresen imádkozom, és ez erőt ad!


Napnak fénye áldást hozzon

Jézusomhoz imádkozom!

A tiszta szűz áldott legyen

Bizton öve teljes hitem!

Jézus és Mária szentsége, tartsatok meg míg a napnak vége Ámen 🙏😇 34/N

jan. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Grimfox ***** válasza:
38%
Ha az ember körül van egy család, ami összetartó, annál nem hiszem, hogy van jobb dolog, ami segít átvészelni egy ilyen időszakot. Ha valaki nem ilyenbe születik, nehezebb, de még mindig megteremtheti magának.
jan. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%

Csak olyan szinten jött ez össze hogy pszichotikus tüneteket okozott, de nem nagy cucc :D

Akkor jöttem rá hogy valójában az egész életem ilyen, csak eljött az a pont amikor kicsúcsosodott. El sem hinné senki hogy ilyen van, azért nem is beszélek róla itt sem.

azért születtem oda ahova mert ez volt a karmám(előtte nem hittem ebben, azt sem tudtam mi az)


És rettegek hogy mi jön még mert szerintem ez exponenciálisan nő.

jan. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
3, engem érdekelne
jan. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nincs olyan, hogy simogatok egy teknős kulcstartót, és majd minden helyrejön? :D
jan. 13. 10:44
 6/12 A kérdező kommentje:
Azt még Csernus bácsi is szokta mondani, hogy ha valamitől félek, akkor az beteljesül...:D
jan. 13. 10:45
 7/12 Grimfox ***** válasza:
72%
Kérdező, az a teknőssimogatós, kulcstartós dolog csak akkor, ha nagyon hiszel benne, hogy működik. A kabalatárgyak így működnek. Attól segít, hogy nagyon hiszel benne.
jan. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mely meditacio mindig segit
jan. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
6 az murphy…
jan. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Még valaki?....
jan. 30. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!