Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kinek mi a velemenye a penz...

Mariaterezia kérdése:

Kinek mi a velemenye a penz bevonzo talizmanokrol?Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Aki vasarolt mar a netrol penzbevonzo talizmant , mi a velemenye/tapasztalata rolla.

#Penzvono talizman
jan. 14. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Ugyanaz, ami az összes átverésről: szánalmas.
jan. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Akitől megveszed igazi pénzért, annak tényleg bevonzza. Neked nem fogja.
jan. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Marhaság
jan. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Kamu
jan. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
60%
Hülyeség, dolgozni kell elmenni nem ilyen f@szságokra költeni a pénzt
jan. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%

Én sosem hittem az ilyesmiben, de egy olyan érdekes esemény történt velem, ami miatt most nem tudom, hogy mit gondoljak, vagy higgyek.


Egy talizmánt találtam. Sikerült kiderítenem, hogy ez egy ősi tibeti szimbólum, amely a pénzt, jólétet és gazdagságot vonzza. Nagyon érdekelnek az ősi szimbólumok, ezért úgy döntöttem, hogy elkezdem hordani (nyakláncban és kulcstartón). Minden nap megfogom és ránézek, próbálom érezni azt, amit a szimbólum sugároz.


Az érdekes az, hogy egyre jobb lehetőségeim lettek, és egyre magasabb anyagi jóléti szintre kerültem. Nem tudom biztosan, hogy a talizmán ereje okozza-e mindezt, mert hosszú évek kemény munkája most kezd kamatozni. Tehát nem csak úgy a semmiből jöttek a jó dolgok.


Mindenesetre, minden alkalommal, amikor ránézek a talizmánra, emlékeztet arra, hogy olyan döntéseket kell hoznom, amelyek az anyagi jóléthez vezetnek.

jan. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%

"minden alkalommal, amikor ránézek a talizmánra, emlékeztet arra, hogy olyan döntéseket kell hoznom, amelyek az anyagi jóléthez vezetnek"


Pontosan így működnek ezek a talizmánok. Jól eső érzést ad, emlékeztet, de a munkát neked kell beletenned, hogy elérd az eredményeket, nem a talizmán fog hozzásegíteni a sikerhez.


Ugyanúgy, ahogy a gyógyszereknél is működik a placebo hatás, ami miatt jobban érzed magad teljesen hatástalan dolgoktól is, csak mert elhiszed, hogy amit bevettél az gyógy hatású, az anyagi sikerek, üzleti döntések terén is képes lehet tudattalanul serkenteni, jobb döntésekre sarkallni, hogy fogtál egy pénzenergiát, vagy akármi mást adó talizmánt.


Mondjuk egy pénzügyi tudatosságot fejlesztő, gazdasági ismereteket átadó könyv vagy egyéb tananyag lehet, hogy hatásosabb megoldás lenne, csak hát azzal dolgozni kéne az embernek, nem elég csak megvenni és várni a csodát...

jan. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
pénzbevonzó talizmán=diploma egy normális szakon
jan. 29. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!