Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van olyan ember aki eredendően...

Van olyan ember aki eredendően különlegesebb a többségnél, tehát annak születik? Ez a lány akivel találkoztam lehet hogy boszorkány felmenőkkel rendelkezik? Vagy spirituálisan minden ember egyenlő?

Figyelt kérdés

Látom sokan komoly tanácsokat kérnek itt, ez a kérdés most csak a saját magam kíváncsisága miatt születik, mivel itt ez a téma, gondoltam jó helyen lesz.


A kérdést közben részben meg is válaszolom, mert nyilván egy Angelina Jolie helyből különlegesnek születik, mint a sok coop-os dolgozó nő, de közben meg sok akár nagyon híres nő, férfi teljesen átlagos szerintem és nincs semmilyen különleges aurájuk.


Kicsit félve írom ki, nehogy még a végén itt olvasson és magára ismerjen…

Megismertem egy lányt, aki már elég régóta, több mint 2 éve nem megy ki a fejemből.

Én spirituális alkat vagyok és abból a szempontból elgondoltam hogy vajon mitől lesz valaki ilyen különleges, mint ő.

Leírom amiket tudok róla


Egyrészt nagyon gyönyörű, már az gondolom hogy nem véletlen karma szempontjából, ha valakinek ilyen külseje van.

De mellé még nagyon okos is, ahogy beszél érzed hogy mennyire kifinomult, intelligens. Nem tudom jobban megfogalmazni, fenséges aurája van.

Úgy ismerkedtem meg vele, hogy egy munkahelyünk volt, csak más beosztásban.

Nagyon megközelíthetetlennek tűnt, de mikor együtt kellett dolgoznunk, én nagyon jófej voltam vele(mert titkon nagyon érdekelt hogy milyen és kicsit olyan volt nekem mintha valamilyen femme fatale filmes karakterrel találkoznék)

Kiderült hogy nagyon jó a humora és volt közös témánk, úgyhogy jóban lettünk(Szerintem az is tetszett neki hogy mennyit dicsértem, azért nárcisztikus tüneteket is produkált…)

Rengeteget mesélt magáról, mutatott üzeneteket, képeket az életéből.

Ami a leginkább feltűnt,bár ezt sejtettem addig is, hogy a férfiakra olyan hatással van mint a drog.(sőt mint később mesélte hogy sok lány is betalálta már nem barátilag…)

Nyilván a szép nők sok üzenetet kapnak, de amiket ő mesélt, mutatott, az valami hihetetlen számomra. Konkrétan amerikai ismert ember is volt az üzenetei között, a munkahelyen is több pletyka keringett körülötte hogy már ez is szerelmes belé, saját szememmel láttam hogy a biztonsági őr mindig elé megy hogy nyissa neki az ajtót(csak neki)


Ő ezeken nevetett és mondta hogy már kiskora óta megszokta hogy ez van, ekkor mondtam neki hogy “neked amúgy boszorkány aurád van”

De ezen is csak nevetett, azt mondta ő nem hisz az ilyesmiben, semmi ilyenhez nincs köze.


Emellett azért sok rossz is van az életében, már amennyit tudok belőle.

Már a közös munkahelyünkön is elég sokat veszekedett a többi kollégával, leginkább nőkkel, de úgy láttam rideg marad közben, azt mondta hogy ezt már megszokta, otthon is ez volt meg az iskolában is.

De a fekete leves amit megtudtam róla miután jóban lettünk és eljárogattunk együtt ebédelni meg kávézgatni, hogy kamaszkorától kezdve kezelik orvosok, mert azóta nincsen jól mentálisan.

Mondott is egy pár betegséget ami van neki, de sajnos azokra nem emlékszem mert olyan furcsa összetett neveik voltak…

Engem ez lesokkolt akkor hogy egy ilyen nőt 17 éves korától kezdve pszichiáter kezel, ha egy ilyen gyönyörű, okos, fenséges nő depressziós, akkor a sok csúnya meg átlagos(mint én) mit szóljon?


Ezt sem értem karma és az élet szempontjából hogy valaki hogy kaphat ilyen ellentétes karmát, hogy sok nagyon jó, de közben sok nagyon rossz is…

Mint anno Molnár Csilla szépségkirálynő esete…


Ja és ami még fontos, hogy tőle tudom hogy van olyan állapot hivatalosan hogy egy ember “szuperérzékeny”

Neki erről van kiállított papírja orvostól, amit meg is mutatott a telefonjában(mert nem hittem el hogy ez hivatalos megnevezés)


Szóval a lényeg, ha valaki elolvasta az agymenésem, hogy ha adott egy ilyen nő, aki olyan mintha egy filmes karakter lenne és az egész megjelenése olyan mintha egy gyönyörű nőstény fekete macska lenne, akkor az véletlen vagy tényleg vannak ilyen különleges emberek?

Vagy esetleg tényleg boszorkány, csak nem vallja be?

Köszi ha elolvastad, remélem nem volt unalmas(számomra nagyon izgalmas, csak azért) :))


jan. 17. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
13%

"szuperérzekenyek radarja is elromlik néha"

És elveszik a képessége..

Én màs képességeknek jobban örülnék minthogy fekete macskànak tartanak pl.ha tudnék embereket gyogyitani :)

Vagy telepatikusan kommunikàlni

jan. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Pontosan, ez a vegzet asszonyas szerelmes omlengesed, semmi tobb... ahogy te is bevallottad ("femme fatale").
jan. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Nem jött le ebből semmi boszorkány hangulat. Csak szerelmes vagy. A szépség lehet átok is. Mondjuk nem mernek oda menni az emberek, nem mernek kezdeményezni, irigyek rá, tönkre akarják tenni, kibeszélik, piedesztálra emelik, akiről azt hitte, hogy a barátai arról is kiderül, hogy csak össze akartak vele jönni stb stb. Ha egész életébe hasonlókat tapasztalt akkor kialakulhattak mentális betegségek. De a hiperérzékenység meg szerintem a nevelése miatt lehet ilyen. Biztos óvták mindentől. Túlságosan. De igazából bármi történhetett gyermekkorában amiről nem tudsz, ami ide vezethetett. Nem ellentétes karma ez csak ok-okozat.
jan. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 NTBS ***** válasza:
Vannak olyanok, akik különleges képességekkel születnek.
jan. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Non plusz ultra válasza:
Én szüleim probálkoztak a gyerek nemzéssel,de nem sierült nekik,mert vagy elvetélt vagy szülés után pár órával haltak meg.Én a hetedik gyerek voltam életben maradtam és kárpotolt a sors bőségesen,de nem tudok érvényesülni mert valahogy érzik és kiközösitenek csokszor
febr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!